Gazeta Fjala, e hënë 20 shtator 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 20 shtator 2021

Dashi Tregohuni sa më të dashur me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe keni për ta parë që gjithçka do ju ecë mirë. Do ju...

Juventus harron të fitojë në Serie A, Rebiç shtang bardhezinjtë dhe i jep pikë Milanit

Juventusi nuk e ka shijuar ende fitoren e parë në Serinë A dhe në katër ndeshje renditet në vendin e 18-të me vetëm dy...

Godet Antonela: Dua meshkuj mbi 40 vjeç se kanë eksperiencë seksuale, mund të më ngacmoni lirisht!

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në e Diell ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt...

Studimi amerikan: Moderna mbron më shumë dhe më gjatë se Pfizer

Një studim nga Qendra Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) sugjeron që vaksina Moderna jep mbrojtje më të mirë afatgjatë kundër shtrimit...

Lajme të tjera

Web TV