test

Nga hakimi i celularit tek hetuesi privat/ Si Wanda Nara i zbuloi tradhtinë Icardit me modelen e famshme

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Historia e Mauro Icardi dhe Wanda Nara është kthyer në telenovelë. Mediat latine raportojnë se e gjitha nisi me një mesazh të aktores China Suarez për futbollistin.

Ajo i shkruajti për tu ” takuar në një vend ku askush nuk e njihte”. Ndërkohë Wanda, nga ana e saj, ka mori një hetues privat për të zbuluar lëvizjet e burrit të saj.

Madje ajo hakoi edhe celularin e tij në mënyrë që të zbulonte tradhtinë.

Kjo situatë nuk është pritur mirë nga argjentinasi i cili ka braktisur stërvitjen e Paris Saint Germain për të shkuar në Milano ku ndodhet edhe bashkëshortja e tij.

Ndërkohë Wanda pak më parë ka publikuar një foto pa unazë dhe duke u shprehur se ndihet më mirë pa të.

Të fundit

Protagonisti absolut i Kroaci – Shqipëri/ Gjasula hyn në historinë e futbollit botëror

Klaus Gjasula hyri në fushën e lojës si zëvendësues, shënoi autogolin që i dha avantazhin kroatëve e më pas...

Si ndikojnë temperaturat e larta në humbjen e peshës në verë, sipas ekspertëve

Teksa termometri duket se është “çmendur” dhe temperaturat jashtë janë tepër të larta, me siguri që edhe ju jeni nga ata persona që po...

Dënohet me burg ish-ministri i njohur, ja për çfarë akuzohet (Emri)

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar me tre muaj burgim me kusht dhe me 1.000 euro gjobë ish-ministrin në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiç,...

Barazimi i ndeshjes Shqipëri-Kroaci/ Reagon Rama: Kjo quhet krenari, bëni më të mirën!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar mbas barazimit qe beri kombetarja jone ne ndeshjen e forte me Kroacine. Shqipëria barazoi 2-2 ndaj Kroacisë,duke krijuar një atmosferë...

Turizmi, të huajt “vërshojnë” drejt Shqipërisë, netqëndrimet në hotele u rritën mbi 74.5%

Të huajt kanë vijuar të shfaqin interes për Shqipërinë turistike me një tendencë edhe më të theksuar në prill. Të dhënat e strukturave akomoduese të...

Lajme të tjera

Web TV