“Telenovela” Wanda Nara-Icardi/ Modelja publikon foto të ish-bashkëshortit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edhe pse u duk sikur marrëdhënia mes tyre shkoi drejt përmirësimit, “telenovela” Wanda Nara-Icardi ka marrë një tjetër kthesë. Ata duket se do të shkojnë drejt një divorci përfundimtar e kjo po gjen konfirmime në të gjitha mediat.

Kjo për faktin, se Wanda ka zbuluar se Icardi dhe aktorja Eugenia Suarez nuk kanë kontaktuar vetëm përmes rrjeteve sociale, por edhe janë takuar fizikisht. Për këtë fakt, që Wanda nuk ka qenë e njohur më herët, ka marrë vendimin final që do të thotë ndarje. Nga kjo, më së shumti e pëson Icardi, i cili duhet të paguajë diku te 70 mln euro, shifër vërtetë e lartë. Pasuria e çiftit ka në përbërje dhe 5 shtëpi e 7 makina, të ndarë mes Italisë dhe Argjentinës.

Në “vorbullën” e këtyre zërave, Wanda Nara ka publikuar në rrjete sociale një foto të ish të shoqit, Maxi Lopez, me të cilin ka dhe tre fëmijë. Ajo ka publikuar foton ku shihet sulmuesi me fëmijët, e bashkë me të ndodhet dhe partnerja aktuale.

Ndërsa nga Icardi ende nuk ka asnjë reagim, duke shtuar këtu se sulmuesi ka mbyllur “Instagramin” pasi iu zbulua “skandali i tradhtisë”.

Të fundit

Teknologjia dixhitale krijon pamjen e gruas 2200-vjeçare

Pamja e zonjës Xin Zhui, një aristokrate 2200-vjeçare e mumifikuar nga Kina qendrore, është rikrijuar në formë dixhitale, duke...

OBSH publikon shifra alarmante: 10 mijë njerëz vdesin çdo ditë nga sëmundjet e zemrës

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka zbuluar se sëmundjet kardiovaskulare janë përgjegjëse për 40% të vdekjeve në Evropë, që arrijnë në 10,000 vdekje në...

Takimi i Ramës në Athinë/ Mitsotakis: Totalisht privat, s’kishim pse ta ndalonim

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për gazetën Macedonia tis Kyriakis” ku mes të tjerash, ka folur edhe për zhvillimet më të...

Pesë terma që kurrë nuk duhet t’i kërkoni në Google

Në disa pjesë të internetit është më mirë të mos hyni dhe sado kurreshtar të jeni, është më mirë të mos dini se çfarë...

OBSH bën thirrje për reduktimin e kripës pas të dhënave të reja tronditëse

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka zbuluar se sëmundjet kardiovaskulare janë përgjegjëse për 40% të vdekjeve në Evropë, që arrijnë në 10,000 vdekje në...

Lajme të tjera

Web TV