U tha se ishte vetëvrarë, Vjollca shfaqet duke pirë Red Bull: Si kokrra e mollës!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në mediat sociale qarkulloi lajmi se Vjollca, gruaja e cila u bë e famshme në rubrikën Shihemi në Gjyq në TV Klan, kishte vrarë veten pasi ishte braktisur edhe nga fëmijët.

Por duket se ky lajm nuk është i vërtetë pasi Sulejman Stambolli Administrator i Njësisë Administrative Luz i Vogël në Kavajë, ka publikuar një  foto me Vjollcën duke përgënjeshtruar lajmin dhe shton se ajo është shumë mirë.

“Si kokrra e molles! Me Vjollcën duke shiju nje kafe për qejfin tonë n’lokal”, shkruan Stambolli.

Të fundit

Berisha takim me deputetët e Rithemelimit dhe grupin e Bardhit, ja fokusi i diskutimeve

Ish kryeministri Sali Berisha po zhvillon sot takimin e katërt me deputetët e Rithemelimit dhe grupin e Gazment Bardhit. Në...

Serbia tërhiqet nga kufiri, vjen reagimi i parë nga DASH

Shtetet e Bashkuara kanë mirëpritur njoftimin e Serbisë për t’u tërhequr nga kufiri me Kosovën, pas paralajmërimeve të Uashingtonit, edhe pse verifikimi i lëvizjes...

Tërmetet nuk ndalen, Ballkani shkundet sërish, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.7 ka goditur në orën 10:43 sot në zonën detare ne jug të Metonit në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, tërmeti ka...

Të rinjtë që kërkojnë pune në rritje, kalojnë nivelet e para pandemisë

Numri i të rinjve që iu drejtuan zyrave të punës erdhi në rritje në tremujorin e dytë të vitit. Të dhënat nga burime administrative, tregojnë...

Në burg prej 12 Majit/ Caktohet data e seancës së parë të gjyqit ndaj Fredi Belerit

Gjykata e Posaçme ka caktuar datën e seancës së parë të gjyqit ndaj kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri. Gjyqi do të jetë më...

Lajme të tjera

Web TV