Beatrix harron që është në transmetim live dhe zhvishet para kamerave

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Teksa banorët po bëhen gati sonte për të nisur edicionin e Big Brother, Beatrix ka habitur dhe provokuar duke u zhveshur para kamerave. Ajo është shfaqur para kamerave toples, ndërsa të gjithë banorët ishin në aty.

Këto skena të Beatrix, e cila ‘harron’ kamerat duke tërhequr vëmendjen të gjithëve që ndodheshin te dhoma e grimit.


Të fundit

Beatrix harron që është në transmetim live dhe zhvishet para kamerave

Teksa banorët po bëhen gati sonte për të nisur edicionin e Big Brother, Beatrix ka habitur dhe provokuar duke...

Erdogan mbërrin të hënën në Tiranë, zbulohet agjenda

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të mbërrijë të hënën në Tiranë për një vizitë zyrtare. Mirëseardhjen në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit në orën...

Policia “blindon” rrugët e Sarandës, zbret në tokë shoferët

Policia është duke zhvilluar një aksion në Sarandë, ndërsa ka ngritur postblloqe për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që janë...

“Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë”, djali i Albanit dhe Miriamit feston ditëlindjen

Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet. Ka qenë pikërisht Albani që ka publikuar...

E bija feston ditëlindjen, Monika Lubonja i bën dedikimin emocionues në “Big Brother”

Banorët e “Big Brother VIP” ndodhen prej 100 ditësh të izoluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri duke humbur kontaktet me botën e...

Lajme të tjera

Web TV