test

“De Ligt-Bayern, e kryer”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Zërat e fundit në merkato janë në faqet e para të mediave sportive dhe për ditën e sotme.

Më poshtë ndjekim disa prej tyre:

“De Ligt-Bayern, e kryer” është titulli i “Tuttosport” . Marrëveshja më në fund është kryer dhe tani pritet vetëm zyrtarizimi nga klubi bavarez.
Prima Pagina Tuttosport 18/07/2022
“Corriere dello Sport” është fokusuar tek saga e Paulo Dybalës në ktë merkato dhe shkruan “Dybala, sot po”. Marrëveshja me klubin e Romës është në fazën finale.

Prima Pagina Corriere dello Sport 18/07/2022
“Më në fund Hazard” ka shkruar  gazeta madrilene “AS”. Belgu duket në super formë për momentin dhe gati për sezonin e ri.

Prima Pagina AS 18/07/2022
“Sport” ka vendosur si titull “Dua të fitoj tituj me Barçën”. Kështu u shpreh Lewandowski për BarçaTV.
Prima Pagina Sport 18/07/2022

“Mirupafshim De Ligt, ndryshon Juve” është titulli i “La Gazzetta dello Sport”. Tani që De Ligt u largua, Juve hedh syt nga qendërmbrojtësi Bremer i Torinos.
Prima Pagina La Gazzetta dello Sport 18/07/2022

Prestigjozja “Marca” hapet me titullin “Plani Pintus”. Trajneri i përgatitjes fizike Antonio Pintus ka përgatitur një parasezon me 2 faza, një para nisjes së kampionatit spanjoll, dhe një para nisjes së botërorit për ti mbajtur lojtarët në një super formë.
Prima Pagina Marca 18/07/2022

Të fundit

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për...

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris. Takimi është zhvilluar në...

Trump me deklarata të forta ndaj Zelenskyt: Shitësi më i madh në histori

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është "shitësi më i madh në histori. Sa herë që vjen në këtë vend ai largohet me 60 miliardë dollarë....

Udhëheqësit botërorë në Samitin e Paqes për Ukrainën që mbahet në Zvicër, ç’do ndodhë?

Udhëheqësit botërorë në samitin e paqes në Ukrainë që po mbahet në Zvicër, pritet të miratojnë një deklaratë që riafirmon integritetin territorial të Kievit. Më...

Sot Kurban Bajrami, Kryetarja e Kuvendit uron besimtarët: Sakrificën në emër të besimit

Kryetarja e parlamentit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Nikolla shprehet ndër të tjera që sakrificën në emër...

Lajme të tjera

Web TV