Vajza e Alketa Vejsiut ‘rrëfehet’ për herë të parë, tregon këshillat që i jep moderatorja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu e ka mbajtur gjithmonë sekret jetën e saj private dhe fëmijët dhe publiku dinte shumë pak për ta deri para pak kohësh kur vajza e saj Nicol Nelo vendosi të hapë një llogari në instagram.

Nicol u shndërrua menjëherë në një nga më të ndjekurat dhe më të komentuarat jo vetëm për pamjen e saj të jashtme por dhe për faktin se mamaja e saj e kishte mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut dhe nuk dinim asnjë detaj për të.

Së fundmi ajo ka a zhvilluar edhe bisedën e saj të parë me miqtë e saj virtualë në rrjetin social. ku iu është përgjigjur petjeve të shumta që ashtu siç mund të kuptohet shumica e pyetjeve kishin të bënin me mamanë e saj.

Ndryshe nga mamaja e saj, ajo tregoi se nuk i pëlqen televizioni, megjithatë një e përbashkët mes tyre duket se është biznesi. Në intervistën e saj me ndjekësit, Nikol zbuloi këshillat dhe kritikat që ka marrë nga moderatorja dhe qëllimet që ka për të ardhmen. Ajo tregon se nuk e ka problem se është vajza e një personi publik dhe që është në qëndër të vëmendjes teksa iu përgjigj pyetjes së një ndjekësi që e pyet nëse ndikon tek ajo fakti që është vajza e një përsoni të njohur.

Të fundit

Vrasja e 50 vjeçarit në Durrës, arrestohet njëri nga djemtë e tij

Arrestohet djali i madh i familjes Meta për vrasjen e kryefamiljarit në Durrës. Gazetari Leonidha Musaj raportoi më herët...

Ekspertët thonë se po krijohet në heshtje një trend i ri për bukurinë

Mbase nuk e keni vënë re, por në botën e bukurisë ka aktualisht një lëvizje, sipas së cilës, minimalizmi konsiderohet shumë. Për të qenë...

“Nuk e ka ekzekutuar vajza”/ Karamuço nxjerr detaje nga vrasja e 50-vjeçarit në Durrës!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço thotë se vrasja e 50-vjeçarit Pëllumb Meta nuk mund të jetë kryer nga vajza e tij 19-vjeçare Hygerta Meta. Në...

Parlamenti gjerman miraton projektligjin për legalizimin e kanabisit

Ligjvënësit gjermanë kanë miratuar legalizimin e kanabisit në vend. 407 deputetë votuan në favor të legjislacionit të paraqitur nga koalicioni qeverisës, i përbërë nga...

Shi dhe erë e fuqishme, çfarë na pret nga nesër

Moti gjatë fundjavës që na pret, do të dominohet nga reshje të përqendruara më shumë në disa qarqe të vendit. Edhe pse nuk parashikohen...

Lajme të tjera

Web TV