Kthjellime dhe shtim vranësirash në orët e pasdites, parashikimi i motit për sot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moti për ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira deri mesatare në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale do të jenë me rritje nga 6-16 gradë në veri në mëngjes, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale parashikohen 21-23°C në veri deri në 24-27°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 -4 ballë në det të hapur.


Të fundit

“Mirë se vini në Shqipëri, bukë, kripë dhe…”/ Berisha mesazh europianëve për protestën

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar lidhur me protestën që do të zhvillohet më 6 dhjetor. Në një postim...

VIDEO/ Argjentina mposht Australinë dhe do të përballet me Holandën në çerekfinale

Argjentina fitoi 2-1 ndaj Australisë dhe siguroi kualifikimin në çerekfinalet e Kupës së Botës, raund në të cilin do të përballet me Holandën për...

‘U burgos 3 herë për dhunë’, rrëfimi i 54-vjeçares që kërcënohet nga burri

Emisioni “Review” në Euronews Albania ka sjellë historinë e një gruaje në Kukës, ndaj së cilë është ushtruar dhunë për 30 vite nga bashkëshorti...

Vrasja e gruas shtatzënë/ Mjeku tregon nëse mund të shpëtohej foshnja

Mjeku Astrit Bimbashi deklaroi se nga ana praktike, do të ishte e pamundur që mjekët të ndërhynin pas vrasjes së gruas shtatzënë, Hamide Magashi,...

Fundi i krizës energjetike në Evropë është në horizont

Nuk ndodh shpesh që unë të jap lajme të mira, por gjykoj se këta parashikues ka të ngjarë të jenë më shumë pesimistë sesa...

Lajme të tjera

Web TV