Me foton duke u përqafuar, Stresi uron Noizyn për ditëlindje: Faleminderit për gjithçka

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Noizy feston sot ditëlindjen dhe mbush 36 vjeç. Ai ka marrë shumë urime, por më surprizuesi ishte pikërisht i Stresit.

Ky i fundit ka ndarë në Instagram një foto nga koncerti “Alpha Show”, ku shihen të përqafuar.

“U bëfsh 100! Zoti qoftë me ty në çdo hap të jetës sate. Gëzofsh gjithë jetën. Faleminderit për gjithçka”, ka shkruar Stresi përmbi foto.

Kujtojmë që më 14 gusht, reperët ndanë skenën për herë të parë 13 vite pasi ishin zënë me njëri-tjetrin. Kjo pasi grupet e tyre OTR dhe TBA kanë qenë në konflikt të vazhduar dhe sherret kanë qenë të shumta.


Të fundit

Goditja ndaj Berishës/ Rama:Dënon pa asnjë ekuivak aktin e pajustifikueshëm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dënon pa asnjë ekuivok aktin e pajustifikueshëm e të patolerueshëm të dhunës mbi organizatorin...

Berisha ‘i bindur’ për agresorin: Është agjent i policisë, e di nga burimet e mia!

Sali Berisha ka dalë sot në një konferencë për shtyp ku po jep versionin e tij për incidentin që i ndodhi gjatë protestës ku...

Sulmi ndaj Berishës/ Topalli: Një nga momentet më të errëta në historinë e pluralizmit

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka dënuar sulmin me grusht ndaj Sali Berishës gjatë protestës së zhvilluar sot nga opozita. Me anë të një postimi në Facebook,...

Spanja kërkon të kapërcejë Marokun, publikohen formacionet zyrtare të skuadrave

Spanja do të përballet me Marokun në 1/8 e Kupës së Botës. Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në stadiumin “Education City Stadium”. La Roja...

Mediat e huaja shkruajnë për incidentin e Berishës: Goditet me grusht lideri i opozitës

Lajmi i samitit BE-Ballkani Perëndimor ka fituar vëmendje mediatike edhe nga mediat e huaja, por vëmendje mediake të madhe ka fituar edhe incidenti që...

Lajme të tjera

Web TV