Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Buka nuk ka shije si dikur”/ Mjekja që punon në bujqësi: I korr vetë arat e misrit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bujqësia në Shqipëri është ndër sektorët më vital dhe që mund t’i japi shumë përfitime Shqipërisë, por që nuk shfrytëzohet dhe nuk punohet në këtë drejtim nga shteti shqiptar, për të stimuluar fermerët dhe pjesën tjetër të popullsisë që të investojnë në këtë sektor.

Së fundmi një mjeke shqiptare ka bërë xhiron e rrjetit, kjo për shkak se pavarësisht profesionit të saj, ajo nuk nguron që të merret edhe me bujqësi. Bëhet fjalë për zonjën Mimoza Boça, e cila prej disa vitesh ka blerë një tokë në Petrelë ku kultivon drithëra dhe perime.

Ajo tregon se gjithmonë e ka pasur ëndërr që të ketë një kopësht, dhe tashmë e ka bërë realitet, kjo për shkak se produktet që blihen sot në dyqane nuk kanë atë shijen e natyrës, siç i kishin perimet dhe frutat dikur.

Dola në pension, edhe ëndrra ime ka qenë gjithmonë një shtëpi e vogël me kopsht. E kam pasur ëndërr gjithë jetën. Kam bërë një hartim kur kam qenë në gjimnaz dhe zysha e nxorri në tabelë të nderit se ju duk kryevepër. Një shtëpi të vogël në buzë të detit, aty kam prona shumë në buzë të detit, por nuk i marrim dot. Kështu që u detyrova dhe bleva. Edhe është një fakt që produktet sot nuk janë normale. Unë nuk ha dot bukën se nuk më shijen që ka pasur. Unë si nostalgjike, dua ato që kam jetuar një herë në një kohë. Edhe thash të fillojë të mbjellë vetë, domate, kastraveca, speca, ça janë. Problem është buka, po ta lësh dy ditë në dollap, myket. Grup kishim atëherë, grurë kemi tani. Misër kishim atëherë, mish kemi tani. Myku që del, është myk jeshil, i errët. Edhe thash ta filloj një herë, mbodha një herë misër, grurë. Deri tani nuk kemi pasur shumë probleme, jo makina shtynim. Ndërsa, tani nuk kemi fuqi punëtore dhe u detyruam bashkë me mbesën e bëmë vetë”, u shpreh Mimoza në ABC.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV