Modelja serbe aksidentohet me makinë në jug të Shqipërisë: Do i nënshtrohem ndërhyrjes…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Modelja serbe, Soraja Vuçeliç ka pësuar një aksident në Shqipëri. Vuçeliç u shtrua në spital në vendin tonë, pasi pësoi lëndime gjatë një aksidenti me makinë. Modelja, e cila kaloi edhe verën në jugun e Shqipërisë, pësoi lëndime në trup, e për pasojë do i nënshtrohet një operacioni.

Mikja e saj, ka treguar për Kurir, se modelja është mirë dhe jashtë rrezikut për jetën.

‘Tani jam mirë, nuk kam pasur lëndime të rënda vetëm kam mavijosur brinjën. Sot jam në pritje të një ndërhyrje në anestezi lokale, pas së cilës mendoj se çdo gjë do të jetë në rregull’, ka thënë Soraja, mikes së saj.

Nuk dihet se kur dhe ku ka ndodhur aksidenti i modeles.


Të fundit

VIDEO/ Të pashmangshëm, Reali mposht Atleticon në kohën shtesë dhe kalon në gjysmëfinale

Real Madrid ka mposhtur Atletico Madrid në kuadër të çerekfinales së Kupës së Mbretit me rezultat 3-1, pas kohës...

Do ketë “non grata” nga BE për politikanë shqiptarë? Ambasadorja shpjegon rregullat

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë Christine Hohmann është pyetur nga gazetarja Erla Mëhilli nëse do të ketë nga Brukseli vendime drastike për zyrtarët...

Akuzat për lidhjen me McGonigal/ Reagon Rama: S’ka lidhje me atë që ulëritet në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës për aferën me ish-zyrtarin e lartë të FBI-së Charles McGonigal për të dëmtuar...

Kush e bleu ish-zyrtarin e FBI?/ Ja si përgjigjet deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu tha  në emisionin Now në Euronews Albania se opozita në Shqipëri janë duke trilluar mbi aktakuzën ndaj ish-zyrtarit...

“Ik me gjithë puthje, se dua hiç…”/ Zihen keq Kiara dhe Luizi: Krenaria jote të djeg

Kiara dhe Luizi janë zënë sot keq me njëri-tjetrin. Gjithçka nisi pas një bisede me Oltën, e cila këshilloi Kiarën që ta puthte Luizin...

Lajme të tjera

Web TV