Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

A ka përfituar PL fonde ruse? Ja si përgjigjet Monika Kryemadhi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputetja e PL, Monika Kryemadhi është pyetur nëse ish-LSI ka marre fonde ruse nën drejtimin e saj.

Kryemadhi lidhur me akuzën e kryeministrit Rama tha se kjo është thjesht një tentativë për të çfokusuar vëmendjen nga problemet e vërteta qe ka shkaktuar kjo qeveri.

Teksa akuzoi kreun e qeverisë se ka lidhje me ish-drejtorin e FBI ndaj të cilit ka një hetim në SHBA për lidhje me financimet ruse.

“E keni kuptuar që Rama thërret ujku ujku e çakalli bën kërdinë këtej. PL s’ka marrë asnjëherë financime ruse e kanë qenë të qartë në linjën e tyre. Asnjë nga PL s’ka dalë në atë listën e pyetjve të një hetimi të madh që bëhet sot në Amerike për ish drejtorin e FBI që akuzohet për lidhjen e tij me Ramën për lidhjen e ngushtë që kanë të bëjnë me financimet ruse.

SHBA kanë bërë një investigim e Rama ka bërë shumë për ta eleminuar këtë lloj investigimi e lajmi në media që të shkëpusë vëmendjen nga varfëria, laegimi i të rinjve e për të shfokusuar vëmendjen e opinionit të rublat.

Rama mos mendoni se do e linte një gjë të tillë do vinte nja 10 prokurorë të tjerë kundër PL për ta hetuar këtë cështjen e rublave por nuk ka, e ka si lloj antistresi për të justifikuar problemet e veta. Sa herë i shtrëngohet litari për inceneratorin e Tiranës nxjerr ndonjë bllof mediatik që i ka dalë boja e është bërë shumë “old fashion” në këtë drejtim”, tha Kryemadhi.

Të fundit

Jeni ju? Shenjat e horoskopit që harxhojnë më shumë kohë online

Ju ndoshta mendoni se rrini shumë online sepse lëvizni virtualisht nëpër rrjete sociale, bëni komente apo pëlqeni postimet e...

Orban: Misioni i paqes për Ukrainën po ecën në rrugën e duhur

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orbán tha sot se “misioni i tij i paqes” për Ukrainën po përparon mirë dhe se për momentin është arrirë,...

Plumbi nuk e ndali Donald Trump, por Corona mund të ndalë Joe Biden

I sëmurë nga Corona, paraqitjet e fushatës u anuluan dhe nën presion në rritje në kampin e tij për shkak të performancave katastrofike –...

Heroi i Spanjës shpallet tradhtar, e ëma s’lejohet të dalë nga shtëpia

Heroi i papritur i finales së Evropianit në Gjermani ishte Mikel Oyarzabal, i cili katër minuta para përfundimit të kohës së rregullt vulosi fatin...

Kim Kardashian ndan detaje nga dëmtimi: Më i dhimbshëm se lindja!

dhe pse fillimisht nuk u dhanë të dhëna se si Kardashian u plagos, ajo u shfaq në publik në fillim të këtij viti me...

Lajme të tjera

Web TV