Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

‘Bën emision për famë’, Luana Vjollca i përgjigjet Noizy-t: Ky nuk është sukses Tik Tok-u

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Emisioni i Luana Vjollcës ka nxitur replika në distancë mes moderatores dhe reperit Noizyt. Sëfundmi. Luana i është përgjigjur Noizyt pas një deklarate që ai bëri për një nga lojërat e emisionit ‘Zemër Luana’.

Në lojën ‘Panitball’, kur Luana fton reper në emision, nuk mungon as fotoja e reperit Noizy, e në varësi të pyetjes ata duhet tw qwllojnw mbi fotot e reperwve. Në lidhje me këtë, Noizy reagoi ashpër ndaj Luanës, pasi Marini dhe Matolale qëlluan me breshëri mbi foton e tij.
“O Luana Vjollca më fal për shprehjen po më keni çarë trapin me kto krahasimet, ma hiq foton nga aty se ngelën tu m’vra, këtë mund ta thoja dhe në provat po hajt mo. Pyetjet i bëni shumë të neveritshme, doni vetëm sherre me ndodh, se çfarë ndodh me rrepistat më vonë s’të plas bytha ty, a rrifen, a vriten, a shahen , ty të intereson emisioni me bërë famë në Tik Tok. Hiqe foton nga aty se s’jam në gara me klysha”, shkroi Noizy në postimin i cili tani është fshirë nga Instagrami i tij.

Ndonëse disa javë më pas, Luana iu përgjigju Noizy-t, duke ripostuar në profilin e saj një postim të një fanses së saj ku shkruhet: “Ky nuk është sukses Tik-Tok-u video 50 sekonda por 5 orë”, ku tregohet se episodi i fundit i emisionit të saj ka kaluar 500 mijë klikime në Youtube.

Të fundit

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë...

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti nuk është ndjerë mirë nga...

Mësimet që jep inflacioni për krizën e ardhshme

Pas rritjes së inflacionit në 9% pas pandemisë dhe pushtimit rus të Ukrainës,  po tërhiqet drejt objektivit prej 2% të vendosur nga Rezerva Federale...

SPAK-u një “Catch-22” elektoral për Berishën

Që PD-ja të jetë konkuruese në zgjedhjet e ardhshme, duhet ta zgjerojë sinorin e saj elektoral shumë përtej bërthamës së simpatizantëve të Berishës. Në...

“Flini gjumë”/ Braçe ironizon opozitën: Kur flisja unë për bujqësinë, tallnit menderen

I ashpër është treguar në Kuvend, socialisti Erion Braçe, ndërsa nuk i kurseu ironitë për opozitën. Kjo e fundit reagoi ashpër kur kërkesa e saj...

Lajme të tjera

Web TV