Goditen me thika nga persona të paidentifikuar dy vëllezërit në Mat, nisen drejt Traumës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Mat, ku dy vëllezër kanë mbetur të plagosur me thikë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në njësinë Komsi të Matit, ku persona të paidentifikuar kanë qëlluar me thikë dy vëllezërit A.Hysa dhe K.Hysa.

Vëllezërit kanë marrë disa plagë dhe pasi kanë marrë ndihmën e parë në spitalin e Burrelit më pas janë nisur për mjekim më të specializur drejt Traumës.

Policia ndodhet në vendidn e ngjajres dhe ka nisur punën për të bërë të mundur identifikimin e autorëve.

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV