Banorët e tregojnë hapur, ja kush largohet të martën nga “BBVA”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këtë të martë janë të gjithë banorët në nominim përveç Kristit, i cili hapi kutinë e pandorës dhe lajmi i mirë ishte fakti që i shpëtonte nominimit.

Sot banorët kanë thënë hapur se kush mendonin se do dalë nga shtëpia këtë të martë.

Ishte Luizi ai që e hapi bisedën duke thënë: “Do e them unë, por do e thuash dhe ti hapur”, duke iu drejtuar Kristit.

Luizi: Unë them del Diola, po ti?

Luizi: Po ti? (i drejtohet Deas)

Dea: Unë them që del ti (i drejtohet Luizit)

Të fundit

1 vit nga masakra e Buchas në Ukrainë, Xhaçka: Federata ruse të vihet para përgjegjësisë

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, mori pjesë në Samitin e Buchas, një vit pas ngjarjeve...

Aksident në Pogradec/ Përplasen 3 automjete, plagosen 6 persona, 2 prej tyre rëndë

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit Hudënisht. Sipas informacioneve paraprake në aksident janë...

U nda sot nga jeta, intervista me “Zonjën e Tironës” 3 vite më parë, ja historia e saj

Është ndarë sot nga jeta në moshën 102-vjeçare bashkëshortja e legjendës së futbollit shqiptar Selman Stërmasi, Nezihat Stërmasi. Fjala.al pati nderin të intervistonte tre vite...

E papritur nga produksioni/ Olta dëshiron të lërë shtëpinë e BBV, çfarë pritet të ndodhë

Banorët e Big Brother VIP pritet të japin sot vendimin përfundimtar për shtyrjen e spektaklit, ku do të konfirmojnë ose jo qëndrimin e tyre...

Manchester City “shkrin” Liverpoolin në Etihad dhe vijon ndjekjen ndaj Arsenalit

Manchester City përmbys dhe bën “poker” ndaj Liverpool, duke ndezur festën në “Etihad Stadium”. Ishte ekipi i Jurgen Klopp ai i cili gjeti rrugën drejt...

Lajme të tjera

Web TV