Joshua Kimmich refuzon Barcelonën: “Sezonin e ardhshëm do të luaj te Bayern Munich”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Joshua Kimmich ka refuzuar sërish transferimin te Barcelona.

Mesfushori i Bayern Munich ka hedhur poshtë fjalët për një kalim të mundshëm te “katalanasit”, ndërsa shtoi se dëshiron të vazhdojë punën te bavarezët.

“Sezonin e ardhshëm do të luaj te Bayern Munich. Nuk kam plane të tjera. Jam shumë i sigurt që do të qëndroj këtu”-tha ai për mediet gjermane.

Të fundit

Miley Cyrus: Nuk shoqërohem me të famshëm

Miley Cyrus ka folur për personat në rrethin e saj, ndërsa është shprehur se nuk përfshin personazhe të tjerë...

Lehtësohen procedurat e lejeve për objektet bujqësore e të banimit në fshat

Janë publikuar në fletoren zyrtare ndryshimet e vendimit të Këshillit të Ministrave 283/2015, të cilat lidhen drejtpërdrejt me rregullat dhe procedurat e lejeve të...

Konkurrenca mbyll hetimin për tregun e shërbimit taksi në aeroportin e Rinasit

Autoriteti i Konkurrencës (AK) ka mbyllur procedurën e hetimit të thelluar ndaj ndërmarrjes Tirana International Airport dhe Auto Holiday Albania në tregun e shërbimit...

Thirrja e Salianjit për demokratët: Ejani në PD

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka drejtuar një apel për të gjithë demokratët në Partinë Demokratike. Pas vendimit të Gjykatës së Apelit, i cili njohu si...

Punën në shtet e duan më shumë gratë, 61% e aplikimeve

Gratë mbeten më të interesuara për të punuar në administratë. Të dhënat zyrtare të Departamentit të Administratës Publike tregojnë se 61% e aplikimeve u plotësuan...

Lajme të tjera

Web TV