“Fajin” e ka Hëna/ Dita më e vetmuar e jetës suaj mund të ketë qenë sot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në zemër të verës, disa jetojnë momentet e tyre më të mira, por të tjerë vuajnë nga vetmia.

Më 17 gusht, tre përfaqësuesit e mëposhtëm të zodiakut, mund të ndjejnë ose të kenë ndjerë se po përjetojnë ditën më të vetmuar. Mund të fajësoni Saturnin dhe Hënën, por kjo gjendje do të kalojë.

Luani

Është stina juaj e ditëlindjes, por kjo nuk ju mbron nga trishtimi, veçanërisht nëse njerëzit që keni shpresuar nuk ju kanë uruar mirë. Sot mund të pendoheni për disa nga veprimet tuaja. Në të vërtetë nuk keni ndonjë arsye serioze për t’u ndjerë keq – ndjenjat e vështira janë deri diku zgjedhja juaj, një fazë që do të kalojë shumë shpejt dhe konkretisht, për shumë prej jush, nesër!

Bricjapi

Hëna nuk do të jetë në anën tuaj sot, por ju mund të mësoni shumë nga sfidat e ditës dhe efektet e tyre në disponimin tuaj. Para së gjithash, mund të ndiheni vetëm, por mos harroni se nuk jeni i vetmi që ndiheni kështu dhe se nesër do të jetë një ditë më e mirë. Nëse nuk mund të shmangni momentet e vetmisë, relaksohuni dhe shijoni shoqërinë tuaj.

Ujori

Preferoni ta jetoni jetën tuaj sipas kushteve tuaja, edhe pse thellë e dini se thjesht nuk mund të bëhet. Ose të paktën jo për një kohë të gjatë. Sot ndjeni nevojën për t’u izoluar në botën tuaj, por ndërkohë dëgjoni mesazhet që universi po përpiqet t’ju dërgojë dhe pajtoheni me përgjegjësitë tuaja.

Të fundit

I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike? Çfarë...

Kërkon t’i shpëtojë eliminimit, Sara vishet si mashkull dhe propozon për martesë…

Sara Gjordeni ka gjetur një mënyrë interesante që të bëjë për vete publikun dhe për t’i shpëtuar eliminimit. Ajo është veshur si mashkull, ka kapur...

Nga banorët e rinj, deri te çiftet e shtëpisë, gazetarja analizon gjithçka mbi “BBV3”

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar sot në një emision televiziv për një analizë mbi “Big Brother Vip 3”, banorët dhe situatat e krijuara...

Ja si të ruani shëndetin në një mjedis pune toksik

Ishte argëtuese, derisa nuk ishte. Kur filloi punën e tij të re, Gareth ishte duke qeshur, kompania e tij po bënte gjëra emocionuese, ai...

E bujshme nga gazeta gjermane “Bild”, Bayern i beson pankinën ish-trajnerit të Realit

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Lajme të tjera

Web TV