Festa për gjininë e bebes kthehet në tragjedi, rrëzohet avioni

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një festë për zbulimin e gjinisë së fëmijës që priste një çift i ri përfundoi në tragjedi në Meksikë.

Aeroplani, që shpërndau tymin rozë për të treguar se çifti do të bëheshin prindër të një vajzë, u rrëzua duke lënë të vdekur në vend pilotin.

Një nga të ftuarit në “gender reveal” filmoi momentin kur mjeti i vogël që do të realizonte surprizën afrohet dhe lëshon tymin.

Çifti dhe miqtë nisin të festojnë, por gëzimi zgjati shumë pak.

Nga pamjet duket se përpjekja e pilotit për të ngritur sërish avionin Piper PA-25-235 Pawnee, por anohet në të majtë, rrotullohet në ajër dhe përplaset me tokën./E.T

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV