“Muzika të lë beqar”/ Stresi heq dorë nga kënga?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi shqiptar, stresi është tepër aktiv në rrjetet sociale, ku shpërndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e tij.

Sot, ai ka habitur publikun, pasi bëri një deklaratë, ku tha se në planet e tija të afërta do të heqë dorë nga muzika.

Në një intervistë të bërë ditën e sotshme, ai shprehu se mund të lançojë këngë të reja për 3, 4 vitet e ardhshme dhe më pas do i dedikohet familjes.

I pyetur nëse muzika të pengon, ai u përgjigj duke thënë se: “Muzika të lë beqar”.

“Muzika është adrenalinë shumë e madhe, duhet të stopohem. për tipin tim dhe për mënyrën e jetesës të vrullshme të lë beqar. I lidhur nuk jam, por secili ka atë jetën e tij private, kam një periudhë pushimi,” ka thënë Stresi gjatë intervistës./   S.M

Të fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar ushtrinë ruse të premten ta rrisë sasinë e trupave duke i...

Pagoi 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij, shkon në 3 numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person të tretë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë (29 nëntor) në...

Avokatja‘ skanon’ Reformën në Drejtësi: Jemi më keq se në 2016-n

Reforma në drejtësi dhe ecuritë e saj këto 7 vite ishte tema ku juristja Adriana Kalaja gjatë një interviste televizive u shpreh se kjo...

Një tjetër epidemi po kërcënon botën/ Virusi që u shfaq në Kinë po përhapet me shpejtësi

Autoritetet në Kinë, Evropë dhe Amerikë janë në gatishmëri pasi rastet e pneumonisë misterioze po rriten me shpejtësi, me shumë pacientë, kryesisht fëmijë dhe...

Inskenoi vrasjen e bashkëshortes, këshilltari i ish-presidentit Pacolli pranon fajin

Naim Murseli ka marrë përsipër përgjegjësinë dhe fajin për porositjen e vrasjes së bashkëshortes së tij. Sipas mediave kosovare, këshilltari i ish-presidentit Pacolli, ka treguar...

Lajme të tjera

Web TV