Çfarë ndodhi mes çiftit?/ Luizi kërkesë fansave: Ku mund të gjej një grua të hajrit?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ndan me ndjekësit foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Por jo vetëm kaq, pasi ajo ndodh që t’u kërkojë fansave mendime për ndonjë gjë. Kështu ndodhi edhe një ditë më parë, ku Kiara u kërkoi ndjekësve se ku mund të gjente një ekspres.

Lidhur me këtë ka reaguar partneri i saj, Luiz Ejlli, duke bërë një postim në “Instastory”-n e tij. Këngëtari i dashur për publikun ka publikuar një video ku shfaqet së bashku me Titon, e duke qeshur shprehet se edhe ai ka një kërkesë.

Çfarë ndodhi mes çiftit? Luizi ka një kërkesë
Çfarë ndodhi mes çiftit? Luizi ka një kërkesë

“Faleminderit për përgjigjet, për atë ekspresin që kërkoi. Tani kam edhe unë një kërkesë, ku mund të gjej një grua të hajrit?”, thotë Luizi, ndërkohë Kiara teksa qesh i kthehet:

“Po ça ke o burrë, ça pune po të prish?”.

“Nuk është Instagram-i dyqan moj”, ia pret Ejlli dhe Kiara shton: “Po e dinë më mirë. Megjithatë, faleminderit shumë për përgjigjet, se e gjeta”.

Ndërkohë Luizi e mbyll: “Ku po shkon zemër? Po dal me ble. Ku? Këtu te Instagram-i se ka ekspresë të mirë”.

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata nisën një romancë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, të cilën e vazhduan dhe jashtë saj. Moderatorja dhe këngëtari ndajnë herë pas here foto e video bashkë, ku tregojnë se janë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV