test

Gazment Bardhi mbledh deputetët e Rithemelimit, zbardhet arsyeja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Demokrati Gazment Bardhi ka thirrur grupin parlamentar të deputetëve për të diskutuar lidhur me seancën e nesërme parlamentare por dhe emrat e anëtarëve dhe kryetarëve të komisioneve hetimore.

Burime bëjnë me dije se emrat që përfliten si kryetarë të 2 komisioneve hetimore.

Për komisionin hetimor për rrjedhjen e të dhënave në sistemin TIMS emrat e mundshëm janë Ervin Salianji dhe Ferdinand Xhaferraj.

Ndërsa për komisionin hetimor për PPP-të në Shëndetësi përflitet Albana Vokshi./O.S

Të fundit

Qeveria miraton 300 kuota për kredi të reja, kush përfiton

Këshilli i Ministrave në mbledhjen e kësaj të mërkure ka vendosur miratimin e kuotave të përgjithshme të kredive të...

Shpallen të Lum dy martirë nga Papa Françesku

Shpallen të Lum dy martirë nga Papa Françesku. Me autorizimin e Papës, Prefekt i Dikasterit për Çështjet e Shenjtërve Marcello Semeraro shpalli te Lum...

Hotelet, 74 % më shumë vizitorë!/ Janë rritur ndjeshëm netëqëndrimet e turistëve

Të dhënat e hoteleve të publikuara nga INSTAT tregojnë se numri i vizitorëve gjithsej është rritur me 62,0%, në krahasim me Prill 2023. Netqëndrimet në...

Zbulohet emri? Erjola i nxjerr ‘sekretin’ Merit: Natën dëgjoj zhurma në shtëpinë tënde…

Dy ish-banoret e “Big Brother VIP3”, Erjola Doçi dhe Meri Shehu, kanë zbuluar se janë komshie. Gjatë puntatës së radhës të “Top Arena”, në...

Greqia kërcënon Maqedoninë e Veriut: Do të ketë probleme në NATO dhe BE

Greqia ka kërcënuar Maqedoninë e Veriut pas tensioneve për përdorimin e termit “Maqedoni”. Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë një intervistë për mediat greke,...

Lajme të tjera

Web TV