“Tirana oaz për prostitucionin”/ Habit avokati: Femra nga e gjithë bota vijnë dhe…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vendi ynë duket se është kthyer në një desitiacion të preferuar, por jo vetëm për turistët, por edhe për “punonjëset e seksit”.

Avokati Kujtim Cakrani ka deklaruar ditën e sotme teksa ishte i ftuar në “Breaking”, në Top News, se Shqipëria, e mbi të gjitha Tirana, është kthyer në një “oaz” për prostitucionin. Ai u shpreh se shtetase nga e gjithë bota vijnë në vendin tonë për të ushtruar këtë aktivitet.

“Tirana është kthyer në oaz për prostitucionin. Në fakt e gjithë Shqipëria, por Tirana më shumë, pasi këtu vinë shtetas nga e gjithë bota. Kemi pasur raste me shtetase nga Kolumbia, nga Azia. Vinë femra nga Kosova, Serbia, Kroacia dhe ushtrojnë prostitucionin në vendin tonë”- deklaroi avokati./O.S

Të fundit

GJKKO liron nga qelia biznesmenin e njohur (Emri)

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit ka ndryshuar masën e sigurisë të biznesmenit Ervis Lame nga "arrest në burg" në...

Ambasada e SHBA godet Berishën pasi mori vulën: Pozicioni për non gratat nuk ka ndryshuar

Ambasada amerikane ka reaguar pak ditë pasi Apeli vendosi t’i kthejë vulën e PD-së, ish kryeministrit Sali Berisha. Selia diplomatike e SHBA konfirmon qëndrimin e...

“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen, Gerti thyen heshtjen: Ja pse u ndava me Saiden

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë. Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit...

Sektorët ku punonjësit paguhen më shumë në vend

Qytetarët shqiptarë kanë pagesa më të mira në shtet. Statistikat e Instatkonfirmojnë se një trend i tillë ka vijuar edhe në muajt e parë...

Matura Shtetërore/ Publikohen notat e provimit të Gjuhës së Huaj, ja linku

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm të publikuar nga Qendra e...

Lajme të tjera

Web TV