Horoskopi, 15 shkurt 2020

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, ku nuk përjashtohen as disa debate. Kujdesi nuk është asnjëherë i tepërt, ndaj në këto momente duhet treguar kujdes. Bëni mirë të sqaroni disa situata të cilat kanë të bëjnë me familjen.

Demi

Nëse dashuria është gjithë çfarë dëshironi të keni, këshillohet që të bëni pak durim, pasi fundjava parashikohet të jetë mjaft interesante. Kjo periudhë është ideale për gjithë ata që kanë dëshirë që të dashurohen. Venusi është mjaft i favorshëm dhe stimulon emocione të forta.

Binjakët

Pas një periudhe të karakterizuar me shumë tensione, gjatë kësaj të shtune më në fund do të mund të merrni frymë. Dikush mund të ketë vuajtur edhe fizikisht gjatë javëve të lëna pas, kështu që bëni mirë të përkushtoheni më shumë ndaj dashurisë, pasi mund të jetë protagoniste e ditës. Po ashtu gjatë kësaj të shtune, do të keni mundësi të forconi raportet me të tjerët.

Gaforrja

Ndikimi i Hënës do të jetë mjaft i pranishëm, duke ju dhënë drejtim lidhur me pavendosmëritë tuaja. Shumë prej jush janë në një lidhje që nuk është e duhura dhe ky është momenti për t’u reflektuar. Është koha për të marrë vendim!

Luani

Kjo fundjavë do të ndihmojë shumë ata që janë në një lidhje, duke bërë që të jetojnë qetësisht historinë e dashurisë. Parashikohen gjithashtu miqësi dhe takime të kënaqshme. Duhet të bëni kujdes lidhur me paratë, pasi nuk i keni punët mirë.

Virgjëresha

Kjo e shtunë premton shumë, pavarësisht se mëngjesi mund të ketë disa momente tensioni. Në orët në vijim do të jetoni një histori dashurie interesante si dhe do të arrini që të zgjidhni një problem të mbartur në kohë. Marsi do të ketë ndikim mjaft pozitiv, ku nuk përjashtohet mundësia për të lindur një ndjenjë interesante.

Peshorja

Gjatë kësaj dite do të rigjeni energjinë që ju duhen në sajë të ndikimit të yjeve. Nëse ka ndonjë problem, bëni mirë që të flisni sa më parë dhe ta zgjidhni. Të gjithë ata që kanë pasur debate gjatë ditëve të lëna pas, duhet të tregohen të kujdesshëm. Nëse do t’ju duhet, kërkoni ndihmë!

Lexo edhe :  Horoskopi ditor, e premte 27 janar 2023

Akrepi

Më në fund gjatë kësaj dite do të keni mundësi t’i kushtoni më shumë kohë sferës sentimentale. Kush është vetëm, do të ketë mundësi të shumta për t’ia nisur nga e para. Megjithatë, parashikohen momente keqkuptimesh me persona të shenjës së peshqve ose luanit. Pavarësisht kësaj, kjo e shtunë rikthen optimizmin dhe dëshirën për të dashuruar.

Shigjetari

Gjatë ditëve të fundit keni bërë disa zgjedhje të rëndësishme në vendin e punës dhe kjo gjë ka bërë që të jeni të dominuar nga ankthi. Megjithatë, duhet të dini se së shpejti do të merrni përgjigjen që prisni. Ky është momenti për t’u rikthyer fuqishëm, ndaj mos u stepni.

Bricjapi

Do të jeni të mbushur me jetë dhe kjo do të jetë diçka shumë e rëndësishme. Do të ndiheni të fortë dhe do të ecni përpara, pa ndihmën e askujt. Megjithatë, strategjitë më të rëndësishme, duhet t’i vini në jetë pa nxitim.

Ujori

Kjo e shtunë nis mjaft mirë. Me gjasë do të rigjeni harmoninë me njeriun tuaj të zemrës, por para së gjithash duhet të përfundoni një projekt të rëndësishëm. Do të ndieni një dëshirë të fortë për të frekuentuar ambiente të reja.

Peshqit

Gjatë kësaj dite do të rigjeni emocione, ndjenja dhe pasione të rëndësishme. Një shenjë si juaja nuk bën dot pa dashuruar, puna nuk ju mjafton. Kush ka përjetuar zhgënjim në dashuri, bën mirë që të rinisë të besojë në dashuri dhe në lidhje. Parashikohen të reja interesante.


Të fundit

E reja humbi jetën disa ditë pas lindjes/ Materniteti “Koco Gliozheni”: Në momentin që..

Materniteti  “Koco Gliozheni” ka reaguar pasi një 30-vjeçare humbi jetën disa ditë pas lindjes. Përmes një deklarate zyrtare, SUOGJ “Koco...

Transferimi më i shtrenjtë në histori të Premier League, Chelsea zyrtarizon Enzo Fernadez

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht se ka transferuar mesfushorin argjentinas Enzo Fernandez nga Benfica. Për klubin londinez ky është transferimi më i shtrenjtë në histori të...

Agron Duka zbulon ‘formulën’, ja si do i fitojë opozita zgjedhjet e 14 majit

Kreu i PAA-së, Agron Duka ka treguar “formulën” se si opozita të fitojë zgjedhjet e 14 majit. Duka theksoi se opozita duhet bashkuar rreth kandidatit...

Arrestohet shqiptari në Vjenë/ Plagosi me thikë pas shpine një 30-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një apartamenti në Vjenë të Austrisë ku një 30 vjeçar shqiptar ka goditur me thikë pas shpine...

Do heqin kamerat apo krimin?/ Karamuço “zbërthen” prapaskenat e operacionit “Fijet”

I ftuar ditën e sotme në ‘Breaking’ në Top News  ka qenë eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço. Ai ka folur për operacionin e policisë “Fijet”,...

Lajme të tjera

Web TV