“Kush të ka gërvisht ashtu?”, Jonida Maliqi poston foto nga makina e Romeos

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jonida Maliqi, prej kohësh është përfolur në media se i ka dhënë fund historisë se saj me Romeo Veshaj-n. Por mesa duket dyshja vazhdon të jetë bashkë.

Pasi në fundjavë ata ndodheshin në të njëjtin vend, buzë detit, Jonida së fundmi ka publikuar një foto nga makina e aktorit.

Menjëherë fansat kanë vënë re disa shenja në krah të saj, dhe e kanë pyetur se kush e ka gërvishtur. Megjithatë ajo ka sqaruar gjithçka duke thënë se bëhet fjalë për tatuazhin e saj.

Ndërkohë aktori Visjan Ukcenaj ka komentuar se e njeh këtë makinë, prej nga ka pozuar këngëtarja. “E njoh këtë makinë. Hugs ju përqafoj”,- shkruan aktori ndërsa e ka shoqëruar me emoji të qeshurash. Mos e kishte fjalën për Romeon këtu?! Ndërkohë edhe Romeo pak kohë më parë postoi foto nga makina e tij, një Porche.

foto galeri

foto galeri

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV