Një apartament përfshihet nga flakët në Durrës

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Një apartament është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Durrës. Mësohet se pallati në të cilin ka marrë flakë apartamenti ndodhet afër Policisë së Durrësit.

Zjarrfikësja dhe Policia kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes teksa dyshohet paraprakisht se një shkëndijë elektrike nga një aspirator ka shkaktuar zjarrin i cili është përhapur në ambientet e pallatit.

Deri më tani mësohet se nuk ka lëndime në njerëz prej zjarrit.

la.mi/Fjala.al

Të fundit

4 dhjetori, “dita e gjykimit” për Joakim Lëvin, Federata Gjermane thërret në apel trajnerin

Federata Gjermane e Futbollit (DFB) shpall kalendarin e vlerësimit të punës së trajnerit me përfaqësuesen. DFB-ja ka njoftuar të hënën...

Rriten thirrjet online për ekstremizëm pas sulmit në Vjenë

Kur një i ri në Vjenë të Austrisë, me origjinë shqiptare, kreu një sulm terrorist duke vrarë katër persona, shumë shqiptarë e dënuan sulmin. Por,...

“O njeri kot”/ Plas sherri mes vajzave të “Përputhen”

Teksa puntatën e sotme në Përputhen u dha takimi mes Sindit dhe Mevlanit, u krijuan disa debate në studio. Melisa menjëherë pas pjesës së parë...

Britania mund të ketë 19 milionë doza vaksinë deri në fund të vitit

Britania me dije se mund të ketë rreth 19 milionë doza të vaksinës kundër koronavirusit të Oksfordit dhe AstraZenecas deri në fund të vitit,...

Paralajmërimi i frikshëm i analistit amerikan: Kosova mund të pushtohet nga trupat serbe

Analisti amerikan, Janusz Bugajoski, i afërt me zhvillimet në Ballkan shprehet se Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ka paralajmëruar se Kosova mund të pushtohet nga...

Lajme të tjera

Web TV