Identifikohen dy motrat që u gjetën të vdekura në Astir, u qëlluan me kallashnikov nga 59-vjeçari Përparim Ademi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje tragjik ndodhi paraditen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një 59 vjeçar shqiptar i Maqedonisë qëlloi për vdekje mbi bashkëjetuesen dhe motrën e saj.

Autori i dyshuar është Përparim Ademi, i cili qëlloi mbi 2 motrat pasi e dashura e tij nuk ka pranuar që të vazhdojë lidhjen me të.

Ndërkohë mësohet se dy motrat që kanë mbetur të vdekura janë Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani, rreth 40 vjeçe.


Të fundit

“Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”, Rudina Dembacaj i befason të gjithë

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj, para se të martohej me Mark Frrokun, ka qenë e lidhur me regjisorin Eduart...

SHBA-ja prezanton bombarduesin e ri bërthamor

Ashtu siç pritej, detajet specifike të kësaj fluturakeje kanë mbetur sekrete Forcat ajrore të Shteteve të Bashkuara kanë prezantuar bombarduesin e ri bërthamor, B-21, i...

“Dëshira” e Olsa Muhametit bëhet realitet! Bora Zemani rikthehet në “Për’puthen”

Bora Zemani i ka thënë “po” ftesës së Olsa Muhametit për t’u rikthyer sërish në “Për’puthen”. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja gjatë...

Fazën me eliminim direkt e hap sfida Holandë-SHBA, publikohen formacionet zyrtare

Holandë – SHBA është sfida e parë e fazës së 1/8-ave të “Katar 2022”, e cila nis në orën 16:00. Tashmë trajnerët respektive, holandezi...

Samiti i BE në Tiranë/ Policia rrethon zonën, protesta e PD nuk do lejohet në Bulevard

Fëmijë me prindërit duke ecur të shkujdesur përpara këtij posteri që paralajmëron mbajtjen e samit të BE-s, mbase pa e kuptuar se të martën...

Lajme të tjera

Web TV