Djali i politikanit sulmohet barbarisht nga 30 persona, përfundon me plagë të rënda në spital (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Alarmohet Greqia/ Turqia ‘pushton’ detin Egje me 87 anije dhe 39 helikopterë ushtarakë

Presionet dhe demonstrimi ushtarak kanë dominuar këto fundit marrëdhëniet mes Greqisë dhe Athinës. Ministria e Mbrojtjes Turke ka njoftuar...

“Të mbron por duhet të vijojmë të ruhemi”/ Vaksinohet Brataj dhe ekipi i Urgjencës Kombëtare (Video)

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër vaksinimin e stafeve mjekësore në qendrën e vaksinimit në Stadiumin ‘Air Albania’. Këtë...

E turpshme/ Gruaja ngacmohet seksualisht nga i moshuari në Don Bosko, alarmohen kalimtarët (Video)

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon një grua që po ngacmohet në rrugë nga një maniak seksual. Mendohet se ngjarja ka ndodhur...

Djali i politikanit sulmohet barbarisht nga 30 persona, përfundon me plagë të rënda në spital (Emri)

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës. Rastin...

Kanë vetëm 318 mjekë dhe një pajisje për testet PCR, ky shtet ka regjistruar vetëm një vdekje nga COVID-19

Butani aktualisht është i vetmi vend në botë ku vetëm një person ka vdekur nga coronavirusi. Kjo është shumë e habitshme duke qenë se...

Lajme të tjera

Web TV