Kulluri ironi me Bashën: E tha prapë, “lufta sapo ka filluar”! Ky është…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar në PD, Edvin Kulluri në një postim në rrjetet sociale, teksa ka ndarë përgjigjen e Lulzim Bashës, ku ju përgjigjet zërave që kërkojnë largimin e tij, thotë se ky nuk e ka zhgënjyer asnjëherë.

“E tha prape, “lufta sapo ka filluar”! Ky eshte fenomenal… Nuk zhgenjen kurre”, shkruan Kulluri.


Të fundit

Del ekspertiza për vrasjen e 20 vjeçares/ Policia: Grabitja e çiftit nuk ishte e rastësishme

Për vrasjen e 20-vjeçares në Greqi, brenda shtëpisë së saj në Glyka Nera, policia ka nisur hetimet dhe deri...

Shpërblim 5 mijë paund për kapjen e tre shqiptarëve

Policia në jug të Uellsit ka vendosur një shpërblim prej 5 mijë paund për këdo që jep informacion për vendin ku fshihen tre shqiptarë...

Dita Botërore e Infermierëve/ Mesazhi i Manastirliut: Angazhimi juaj në fushatën e vaksinimit, një punë e madhe në dobi të shëndetit të popullatës

“Presim doza të tjera vaksinash. Do të ulim fashën dhe do të zgjerojmë kategoritë e vaksinimit për shërbimet kritike” 12 Maj, Tiranë- Ministrja e Shëndetësisë...

Balluku për ndërtimin e lotit 3 te Porto Romano-Durrës: Përfundon në shtator

Ministrja Belinda Balluku këtë të mërkurë ka inspektuar nga afër ecurinë e punimeve për ndërtimin e lotit 3 te Porto Romano-Durrës. Balluku në fjalën e...

Ekspertët: Bota mund të parandalonte katastrofën e COVID-19

Shkalla e katastrofës që ka shkaktuar pandemia e COVID-19 mund të ishte parandaluar, tha një panel i pavarur global. Paneli i Pavarur për Gatishmërinë dhe...

Lajme të tjera

Web TV