Shoferi i autobusit bëri lëvizje të rrezikshme, humb jetën 47-vjeçarja në Elbasan

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 47-vjeçare është ndarë nga jeta pasi ka rënë nga autobusi me të cilin po udhëtonte. Ngjarja u regjistrua mbrëmë në fshatin Tregan të Elbasanit.

“Është arrestuar D. P., 49 vjeç, banues në Elbasan, pasi në fshatin Tregan, Elbasan, duke drejtuar mjetin autobus ka kryer manovra të rrezikshme dhe për pasojë është rrëzuar nga autobusi pasagjerja shtetasja M. K., 47 vjeçe, banuese në fshatin Jagodinë, Elbasan, e cila për shkak të plagëve të marra ndërroi jetë në spital”, bën me dije policia në njoftimin e saj.

 


Të fundit

Shoferi i autobusit bëri lëvizje të rrezikshme, humb jetën 47-vjeçarja në Elbasan

Një 47-vjeçare është ndarë nga jeta pasi ka rënë nga autobusi me të cilin po udhëtonte. Ngjarja u regjistrua...

Rama publikon videon nga Bypass-i i Shkodrës:Këtë verë do të ketë më shumë frymëmarrje për qytetarët

Kryeministri Edi  Rama ka zgjedhur t'i urojë qytetarët mirëmëngjes për ditën e sotme duke postuar ne Facebook një video te Bypass-it të Shkodrës. Rama...

Dy mesazhe nga Blinken/ Shpalli Berishën “non grata”, uron Ramën për fitoren

Sekretari Amerikan i Shtetit Anthony Blinken ka uruar dje kryeministrin Rama për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit dhe shprehu gatishmërinë për të vijuar...

Lajme të tjera

Web TV