Getoar Selimi feston ditëlindjen, Marina Vjollca i bën urimin e ëmbël

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtari i famshëm nga Kosova, Getoar Selimi feston ditëlindjen e 39-të sot dhe nuk ka munguar edhe një mesazh urimi publik nga bashkëshortja e tij, Marina Vjollca.

Marina shkruan në rrjetin e saj Instagram se është shumë e lumtur që ka një burrë si Getoari dhe çdo ditë të saj e cilëson si dhuratë.

Ajo i dedikon dashurinë këngëtarit duke i thënë se e do më shumë se kurrë.

Në maj Marina Vjollca festonte ditëlindjen dhe Getoari po ashtu i habiti të gjithë me një mesazh shumë emocionues për bashkëshorten.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)


Të fundit

Mitsotakis siguron qytetarët: Greqia nuk do të mbyllet përsëri për të mbrojtur disa të pavaksinuar

Kryeministri Kyriakos Mitsotakis ka siguruar se Greqia nuk do të mbyllet më edhe nëse pandemia vijon ende. Mitsotakis thotë se...

Getoar Selimi feston ditëlindjen, Marina Vjollca i bën urimin e ëmbël

Këngëtari i famshëm nga Kosova, Getoar Selimi feston ditëlindjen e 39-të sot dhe nuk ka munguar edhe një mesazh urimi publik nga bashkëshortja e...

Policia greke publikon pamjet e grabitësve shqiptarë në vilat e Mikonos (Video)

Mediat greke kanë publikuar pamjet e hajdutëve shqiptarë që grabitën 38 vila në ishullin e famshëm të Mikonos në Greqi. Kamerat termike kanë arritur që...

Stuhia tropikale “Elsa” shtyn shembjen e pallatit 12-katësh në Miami

Struktura e dëmtuar e pallatit 12-katësh në Miami do të shembet në një datë tjetër. Stuhia tropikale ”Elsa” që kërcënon Floridan ka shtyrë planet...

Detaje nga aksidenti në Lezhë / 8 të plagosur mes tyre 5 të mitur

Detaje të reja nga aksidenti në aksin Lezhë-Shkodër.  Mësohet se 8 persona mbeten të plagosur, pas përplasjes së 4 automjeteve. Aksidenti ndodhi rreth orës...

Lajme të tjera

Web TV