Si dy pika uji/ Fjoralba Ponari zbulon sozinë e saj dhe të të dashurit: Na ndihmoni t’i gjejmë kush janë!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kohët e fundit Fjoralba Ponari është treguar tepër e hapur për lidhjen e saj me Françeskon. Nëse dikur e mbante larg vëmendjes së publikut, tanimë moderatorja bukuroshe ndan herë pas herë foto me të në rrjete sociale.

Sot, ylli i ekranit na ka lënë të gjithëve pa fjalë me postimin në InstaStory. Ajo ka ndarë imazhin e një çifti identik me të dhe Francin, përballë një fotografie të tyre. Duhet theksuar se ngjashmëria është e frikshme. Por mesa duket Fjoralbës ia kanë dërguar në mesazhe sozinë e saj dhe të të dashurit, pasi ajo nuk ia di emrat personazheve në foto.

“Na ndihmoni t’i gjejmë kush janë. Për kuriozitet tani më shumë”, shkruan prezantuesja e “Portokalli” në postim teksa ka kërkuar ndihmë te ndjekësit e saj në Instagram. /News31


Të fundit

Si dy pika uji/ Fjoralba Ponari zbulon sozinë e saj dhe të të dashurit: Na ndihmoni t’i gjejmë kush janë!

Kohët e fundit Fjoralba Ponari është treguar tepër e hapur për lidhjen e saj me Françeskon. Nëse dikur e...

Mediat italiane: Kina gati të pranojë se koronavirusi doli aksidentalisht nga laboratori i Wuhanit

Media italiane Tgcom shkruan se shumë shpejt pritet të arrihet një akord mes Kinës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës në lidhje me origjinën...

Lajmi i fundit/ Rama: Mbërrijnë në Rinas 32,760 vaksina Pfizer, vijojmë pa u ndalur vaksinimin e hapur +18

Kryeministri Edi Rama jep lajmin se sapo kanë mbërritur në vendin tonë 32760 doza të vaksinës Pfizer. "Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin...

Tragjike/ Humb jetën e reja shqiptare nga përmbytjet në Gjermani (Emri)

Thellohet bilanci i viktimave nga përmbytjet e frikshme në Gjermani dhe vende të tjera të Europës perëndimore. Mes viktimave të shumta dhe pas çiftit nga...

“Hajdeni shpejt, më shpëtoni…”/ Si u lut presidenti për ndihmë në telefon për 10 minuta, para se të vritej

Presidenti i Haitit Jovenel Moïse iu lut i dëshpëruar për ndihmë për 10 minuta një komisari dhe një oficeri policie që të mobilizonin forcat...

Lajme të tjera

Web TV