Me këmbët në timon dhe muzikë/ Të rinjtë shqiptarë nuk ndërgjegjësohen, vijojnë sjelljet “vrasëse”(Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të rinjtë shqiptare vijojnë me shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor.

Pas rastit të fundit ku një i ri hipi sipër makinës ndërkohë që lëvizte, për të realizuar një video në Tik Tok, një tjetër shofer publikoi në rrjetet sociale videon ku shfaqet me këmbët në timon. I riu mban në duar telefonin, duke ecur lirshëm në rrugë madje duke u shkëmbyer dhe me makina të tjera.

Në njërën anë të rrugës shihen edhe disa barriera, të cilat e bëjnë edhe më të rrezikshëm qarkullimin.

Policia ndëshkoi shoferin e parë duke i hequr patentën ndërsa i vendosi dhe një gjobë prej 60 mijë lekë gjobë.


Të fundit

Me këmbët në timon dhe muzikë/ Të rinjtë shqiptarë nuk ndërgjegjësohen, vijojnë sjelljet “vrasëse”(Video)

Të rinjtë shqiptare vijojnë me shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor. Pas rastit të fundit ku një i ri hipi...

Rama inspekton fabrikat, nuk kursen batutat me sipërmarrësin: Ju jeni mishngrënës të lindur

Kryeministri Edi Rama, nën shoqërinë e drejtoreshës së AZHBR-së, Frida Krifca, kanë inspektuar tre fabrika të reja në zonën e Vorës dhe të Kasharit. Edhe...

Trafikonte kokainë në zonën e Freskut, ja me sa doza u kap 28-vjeçari

Një 28-vjeçar është arrestuar në zonën e Freskut në Tiranë. Policia njofton se i riu merrej me shpërndarjen e lëndës narkotike kokainë në zonën...

Mbyten në liqen 5 anëtarë të një familjeje/ Ditëlindja e 3-vjeçarit kthehet në mort

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Turqi. Dy fëmijë, motër e vëlla, janë mbytur në liqenin e qytetit Amasya. Ata ndodheshin në atë vend...

Milena Harito: Basha është kryeadmiruesi i Edi Ramës. Sa të jetë ai, Rama është kryeministër

Si e analizoni mënyrën se si bën opozitë Lulzim Basha? Basha ka probleme shumë serioze. Më kujtohet kur isha ministre që mora një informacion që...

Lajme të tjera

Web TV