Pamje të rralla të Shqipërisë të vitit 1942!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Pamje të rralla të Shqipërisë të vitit 1942!

https://www.youtube.com/watch?v=gzv9T2KEoos&ab_channel=FJALAWEB

Hakerat sulmojnë Radio Televizionin Shqiptar! Kërkojnë 300 mijë dollarë për rikthimin e arkivit!

Arkivi digjital i Radiotelevizionit Shqiptar ka rënë pre e një sulmi kibernetik rreth dy javë më parë. Report Tv mëson ekskluzivisht se serverat e...

Makthi i Pep: Tuchel duke kërkuar fitoren e katërt radhazi ndaj Guardiolas

Thomas Tuchel duket se është makthi i Pep Guardiolas. Chelsea triumfoi ndaj Manchester City në finalen e Ligës së Kampionëve sezonin e kaluar, dhe nuk ishte hera...

Nga Shkodra në Vlorë për të takuar studenten nga Berati! Kush është 30-vjeçari që plagosi të renë në mes të lokalit

Fadil Nikaj nga Shkodra është autori i plagosjes së vajzës 20-vjeçare në Vlorë (më herët u raportua 23 vjeç). Bëhet me dije se e...

Përfundon procesi i legalizimeve në zonën e Lanabregasit, Tiranë

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës Artan Lame, i shoqëruar nga drejtoresha Rajonale Tirana-Rurale, Risena Xhaja, ishin sot në Lanabregas të Tiranës për të përmbyllur...

Lajme të tjera

Web TV