Del foto/ Ky është autori i vrasjes së 19-vjeçares shqiptare në Mal të Zi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Është publikuar fotoja e Ilir Gjokajt, autori i vrasjes së 19-vjeçares shqiptare Sheila Bakija dhe gjyshes së saj në Tuz të Malit të Zi.

Ngjarja e rëndë ndodhi dy ditë më parë teksa Ilir Gjokaj shkoi në shtëpinë e ish-të dashurës dhe e vrau në mënyrë makabre.

Pas ngjarjes Gjokaj u arratis dhe ende nuk ka asnjë informacion në lidhje me vendndodhjen e tij, ndërkohë që vijon puna për gjetjen dhe kapjen e tij nga ana e policisë.

Të fundit

Historia e urës së Bruklinit dhe parada e elefantëve

Për t'u provuar njujorkezëve se ishte e sigurt, Ura e Bruklinit u testua nga një paradë e kafshëve të...

Lindi më 1 qershor 1926/ Merlin Monro, misteret e vdekjes se seks simbolit amerikan

Nga Leonard Veizi Ishte 36 vjeç dhe si shumë të tjerë dhe vuante nga insomnia, një term mjekësor që tregon pagjumësinë. Për këtë merrte qetësues...

Dy komisariate ndryshojnë varësinë, vëmendje krimeve kibernetike dhe problemeve në…

Me fillimin e muajit Qershor policia e shtetit ka zyrtarizuar disa ndryshime ne menyrën e organizimit të punës së  saj. Prej kësaj të enjte komisariati...

SHBA/ Mike Pence pritet të shpallë kandidaturën për president javën e ardhshme

Ish-zëvendëspresidenti i SHBA-ve, Mike Pence po planifikon të hyjë në garën për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2024, sipas mediave të huaja. Pence, i cili...

U mbyt në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit, po peshkonte dhe…

Është gjetur trupi i pajetë i i 22-vjeçarit Valentin Nikolli, i cili u mbyt dje në lumin Mat. Valentin Nikolli u mbyt dje në lumin...

Lajme të tjera

Web TV