Fifi humbi ndjenjat gjatë spektaklit, reagon për herë të parë motra: Sa keq më vjen që…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Situata e rënduar psikologjike e këngëtares Filloreta Raçi dhe ngjarja e pakëndshme që ndodhi mbrëmjen e djeshme në ‘Big Brother Vip’ ka sjellë mjaft reagime në rrjet.

Ka qenë motra e Fifit, Edona, e cila shkruan në një postim në “Instastory” se këngëtarja është njeriu më i drejtë dhe me zemrën më të madhe dhe se sinqeriteti i saj po keqpërdoret.

“Është e vërtetë se nuk të duhet fitorja e Big Brother përpara shëndetit tënd, po është diçka që do e kalosh. Ke kaluar shumë sfida më të rënda dhe jam e bindur se do e përballosh këtë”, shkruan ajo ndër të tjera.

Kujtojmë se kjo ngjarje e rëndë ka ardhur pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku dhe papritur u rrëzua në tokë. Balina i tha Fifit të mos ndërhyjë mes Sarës dhe Pajtimit dhe se gjithë këtë po e bën për vëmendje.


Të fundit

Fifi humbi ndjenjat gjatë spektaklit, reagon për herë të parë motra: Sa keq më vjen që…

Situata e rënduar psikologjike e këngëtares Filloreta Raçi dhe ngjarja e pakëndshme që ndodhi mbrëmjen e djeshme në 'Big...

Wanda Nara rrëfehet publikisht: Ja si e kapa Icardin duke më tradhtuar!

Çështja Mauro Icardi – Wanda Nara është ajo që ka dominuar kopertinat e mediave rozë gjatë muajit të fundit, pasi pikërisht një tradhti e...

Aksidenti tragjik me 45 viktima në Bullgari/ Dyshohet se në autobus kishte 30 mijë fishekzjarre

Shkak i zjarrit që shpërtheu pas aksidentit të autobusit në Bullgari, ku humbën jetën 46 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut, mund të ketë qenë...

Zyrtarja e lartë amerikane bisedë telefonike me Zaev: Integrimi në BE i Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, interes strategjik i SHBA

Ndihmës sekretarja amerikane e shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Kaen Donfried, në një bisedë telefonike me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, ka treguar...

Konflikt mes të rinjve në Laprakë, 17-vjeçari goditet me sende të forta nga bashkëmoshatari i tij

Një 17-vjeçar është plagosur si pasojë e një konflikti me një bashkëmoshatar të tij në Tiranë. Policia bën me dije se pas një konflikti...

Lajme të tjera

Web TV