Preku nga të pasmet gazetaren sportive teksa raportonte LIVE, i riu e pëson keq (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia identifikoi tifozin e Fiorentinës, i cili pas ndeshjes së 27 nëntorit ndaj Empolit ngacmoi gazetaren e “Toscana Tv”, Greta Beccaglia, teksa ajo ishte duke raportuar drejtpërdrejt për një emision sportiv.

Komisariati i Empolit e identifikoi atë duke kryqëzuar pamjet e marra nga i njëjti televizion me të tjerat.

Hetime të tjera janë duke u zhvilluar. Për momentin nuk po merren masa konkrete, pasi policia është në pritje të raportit të gazetares, e cila ende nuk është paraqitur pranë autoriteteve.


Të fundit

Preku nga të pasmet gazetaren sportive teksa raportonte LIVE, i riu e pëson keq (Video)

Policia identifikoi tifozin e Fiorentinës, i cili pas ndeshjes së 27 nëntorit ndaj Empolit ngacmoi gazetaren e “Toscana Tv”,...

Qëlloi me armë te “Fusha e Aviacionit” në Tiranë, procedohet penalisht një 15-vjeçar

Një 15-vjeçar është proceduar penalisht për të shtënat me armë që u shënuan dy ditë më parë në “Fushën e Aviacionit” në Tiranë. Bëhet me...

I rikthehet tumori në tru, deputetja shqiptare: Të mërkurën përballem me jetën ose vdekjen

Deputetja dhe aktorja e njohur nga Kosova, Adriana Matoshi ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj lajmin e trishtë që asaj iu është...

Rama dhe Balluku ‘ngrejnë traun’, hapet për qarkullim rruga e Arbrit (Video)

Ashtu siç ishte paralajmëruar, rruga e Arbrit është hapur sot për qarkullimin e automjeteve. Kryeministri Edi Rama zgjodhi një ditë simbolike, siç është festa...

I shtypur nga treni/ Gjendet i vdekur ish-miku dhe besniku i Toto Riinas, ‘bosi i bosëve’ të Cosa Nostra-s

Salvatore Di Gangi, i konsideruar si një nga besnikët e ish-bosit historik të mafias siçiliane 'Cosa Nostra', Totò Riina-s,  i dënuar me 17 vjet...

Lajme të tjera

Web TV