Horoskopi ditor, 25 shtator 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi
Po ndiheni shumë më të qëndrueshëm se zakonisht. Jini të sigurt. Ju me siguri keni çdo arsye për të qenë të tillë. Ju keni bërë një punë të madhe dhe kjo ju ka fituar shumë respekt. Tani është koha për të fituar para. Jini krenarë për atë që keni arritur.

Demi
Energjia e ditës do të thotë që ju mund të luani një nga lojërat tuaja të preferuara – atë ku çfarëdo që të thotë i dashuri juaj, ju keni pikëpamjen krejtësisht të kundërt. Sa i përket aspektit financiar, ai duket në formë.

Binjaket
Duket se vendimet e rëndësishme të dashurisë sot varen në balancë dhe varen shumë nga disa çështje që kërkojnë shumë diskutim. Në këtë pikë fjalët do të jenë të panevojshme, rëndësi kanë veprimet.

Gaforrja
Sot romanca është absolutisht një çështje për t’u diskutuar. Duke qenë se keni tendencë të flisni shumë shpejt, mund t’ju duhet të ngadalësoni pak, ose përndryshe i dashuri juaj nuk do të jetë në gjendje t’ju kuptojë.

Luani
Të kesh një çështje të rëndësishme për t’u marrë me të ishte e mjaftueshme, por tani një çështje e dytë dhe e tretë e ngutshme vjen në vëmendjen tuaj. Bëni çmos që të mos reagoni tepër, por të qëndroni të qetë.

Virgjëresha
Ju ndiheni rehat me njerëzit që keni pranë dhe jeni mirënjohës për miqësinë dhe mbështetjen që ata ofrojnë. Qëndroni me këtë ndjenjë sonte dhe përpiquni ta mbani atë për aq kohë sa të mundeni. Mund t’ju ndihmojë në disa periudha të vështira.

Peshorja
Çështjet e dashurisë kanë ecur mirë për ju kohët e fundit, por sot mund të jeni vetëm dhe të paaftë për të arritur një interes aktual apo të mundshëm romantik. Gjeni diçka për t’ju shpërqendruar nga shqetësimet.

Lexo edhe :  Formacionet zyrtare të supersfidës Zvicër-Serbi

Akrepi
Mund të ketë një kontratë të re në fazat përfundimtare të negociatave që do të jetë e favorshme. Ndërkohë shkurtoni shpenzimet në mënyrë që financat të qëndrojnë të shëndetshme deri në realizimin e kontratës së re.

Shigjetari
Jeni të mbingarkuar nga detyrat? Mos u dëshpëro. Reflektoni për gjithçka që ka ndodhur. Mendoni se ku dëshironi të bëni ndryshime. Pasi të keni marrë një vendim, mos hezitoni ta zbatoni atë.

Bricjapi
Nëse jeni aktualisht i përfshirë në mënyrë romantike, i dashuri juaj mund të kalojë nga ajo që duket si lodhje e plotë në pasion total. Nëse jeni beqar, mund të takoni dikë që ju duket tërheqës.

Ujori
Sot mund të merrni një lajm shumë të mirë. Me pak fjalë, kjo është një ditë shumë me fat për të lindurit në shenjën tuaj. Marrëdhëniet me të tjerët do jenë të forta dhe komunikimi do ecë shumë mirë.

Peshqit
Energjia e sotme mund t’ju vendosë në një dilemë të veçantë në lidhje me të vërtetën. Mund të dyshoni tek partneri juaj, por këshilloheni të tregoni kujdes. Me paratë do të jeni në formë të mirë.


Të fundit

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj Berishës: U skandalizuam, presim hetime të plota

SHBA reagon ashpër për sulmin ndaj kreut të PD-së Sali Berisha. Një zëdhënës i ambasadës së SHBA deklaroi  se askush...

Dhunoi Sali Berishën, i riu me dëmtime të mëdha tek Trauma, vuante nga shëndeti mendor

Gert Shehu 31vjeç është autori që goditi me grusht Sali Berishën gjatë protestës së Partisë Demokratike. Ai ka përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë për...

Berisha: Përfaqësohemi në samit nga personi që duhet të ishte para drejtësisë

Sali Berisha thotë se protesta e sotme ka synim të tregojë zërin opozitar të shqiptarëve para BE. Sipas tij, shqiptarët janë fatkeq që në...

Merkato e kohës moderne, ja sa do ta kishin vlerën sot Ronaldo Fenomeni dhe Maradona

Çmimet që duhen paguar për të blerë “yjet” e mëdhenj të futbollit kanë shkuar në “stratosferë”. Dhe kur mendon se për lojtarë të shndërruar...

Berisha falenderon liderët europianë: Ky samit është mbështetje e veçantë për PD

Sali Berisha nuk ka kursyer falenderimet për liderët europianë që ndodhen në Tiranë për samitin e BE. Ndonëse ka thirrur protest në këtë ditë...

Lajme të tjera

Web TV