Braçe zbulon ‘shoferen e tij personale’: Me Mimin, me një makinë luksi (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe duket se ka marrëdhënie shumë të mira me kolegen e tij, Mimi Kodheli.

Kjo e fundit madje është bërë për një ditë shoferja e tij personale.

Me humor, ai ka ndarë këtë moment në rrjetin social ‘Instagram’ ku shkruan se për shkak të bllokimit të rrugëve, ka kërkuar ndihmën e Kodhelit, e cila e ka nxjerrë nga bllokimi që ishte krijuar për shkak të ndeshjes së Shqipëri-Islandë.

‘Me shoqen time, në një makinë më tipikë italiane. Kështu është kur e ke dhe shoqe dhe shofere, kur për shkak të bllokimit të rrugëve merr përsipër që të të cojë sa më afër. Ndahemi tek ekipi, e kemi një gjë që na ndan por të tjerat na bashkojnë.’-thotë Braçe.

‘ME MIMIN NEPER SHI;NE NJE MAKINE LLUKSI-FIAT500,
NE PERPJEKJE PER TJU AFRUAR STADIUMIT, LAGJES PRANESTADIUMIT DOMETHENE!!- shkruan ai përkrah videos së postuar në Instagram.


Të fundit

Ambasada e SHBA paralajmërim për “trazira” në datën 6 dhjetor

Deklaratat e Partisë Demokratike se protesta e 6 dhjetorit është vetëm sensibilizuese e zotimeve se tubimi do të jetë...

Shpallen pronat e regjistruara në Vuno, Dhërmi dhe Lukovë

Procesi i Regjistrimit fillestar të pronave në Jug po shkon drejt përfundimit. 𝐍𝐠𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐚 𝐞 𝐡𝐞𝐧𝐞, 𝐧𝐞 𝐕𝐮𝐧𝐨, 𝐃𝐡𝐞𝐫𝐦𝐢 𝐝𝐡𝐞 𝐋𝐮𝐤𝐨𝐯𝐞 𝐝𝐨 𝐭𝐞 𝐚𝐟𝐢𝐬𝐡𝐨𝐡𝐞𝐧 𝐩𝐞𝐫...

I bëri serbët të flasin me “vete”, tifozja shqiptare: Më ndryshuan vendin, u ankuan te…

Ndeshja Zvicër – Serbi, rezervoi atë që të gjithë prisnim, emocione të forta, patriotizëm dhe në fund rezultat pozitiv. Përpos asaj që ndodhi në...

VIDEO/ Mbrojtësi i Uruguait shpërthen pas eliminimit: “Janë një tufë hajdutash”

Jose Maria Gimenez, mbrojtësi i Uruguajit, shpërtheu në akuza kundër FIFA-s pas ndeshjes, që skuadra amerikano-latine fitoi ndaj Ganës 2-0, por që  ky rezultat...

Tjetër valë e rrezikshme? Rreth 1 milion raste me Covid-19 në Britani brenda një jave

Sipas të dhënave zyrtare të publikuara të premten, numri i rasteve të reja të Covid-19 në Britani theu sërish shifrën e 1 milion të...

Lajme të tjera

Web TV