Tirana në “shtetrrethim” nga Samiti i BE/ Kyç dyert dhe Universiteti Politeknik

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Për arsye të Samitit të BE-së dhe faktit që Universiteti Politeknik është në zonën e kuqe (komplet të bllokuar), gjë që përbën pamundësi fizike ardhje në UPT, dekanati i FTI-së ka vendosur për ta bërë Ditë Pushimi datën 06.12.2022, pra ditën e nesërme.

Mësimi i ditës së nesërme mund të zëvendësohet të shtunën ose në një nga ditët e tjera në vazhdim për të cilën do të njoftoheni në një moment të dytë.


Të fundit

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza...

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Largimi i shqiptarëve, eksperti i punësimit tregon ‘çelësin’: Frenimi i emigracionit..

Në kushtet e largimit të fuqisë punëtore nga vendi, eksperti për çështjet e punësimit Erald Pashai, sugjeron rritjen e pagës mesatare në 850 euro...

Rrëfehet ish-e dashura e McGonigal: I gjeta në shtëpi çantë me para më tha se…

Charles McGonigal kishte një lidhje jashtë martesore, pa e ditur se ky raport do i kushtonte shumë! Duket se qenë Allison Guerriero, e dashura e...

Lajme të tjera

Web TV