“Kandidati i fitores”/Berisha nxjerr fotot nga takimi në Pogradec, elozhe Zini Tollozhina

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i PD, Sali Berisha, e ka vlerësuar si “fantastik”, prezantimin e kandidatit të opozitës për bashkinë e Pogradecit, të z. Zini Tollozhina.

Teksa ka publikuar dhe një foto-album nga ky prezantim në rrejtët sociale, Berisha e konsideron atë me bindje si kandidati i fitores.

“Album me foto nga takimi fantastik i paraqitjes së kandidatit për Kryetar Bashkie në Pogradec, Z.Zihni Tollozhina”, shkruan Berisha.

Të fundit

UNICEF: Çdo dhjetë minuta një fëmijë vritet ose plagoset në Gaza

Fëmijët në Gaza janë bërë imazhi i luftës së vazhdueshme pasi rrëfimet e tyre nxjerrin në pah pasojat e...

Pse Mitsotakis kandidoi Belerin për eurodeputet? Mediat greke zbardhin prapaskenat

Një ditë pas publikimit të lajmit për kandidimin e Fredi Belerit nga partia “Demokracia e Re” për zgjedhjet europiane të 9 qershorit, mediat greke...

Olaf Scholz takohet me Xi Jinping, dy liderët bëjnë thirrje për bashkëpunim

Në fillim të takimit me kancelarin Scholz, presidenti kinez Xi Jinping bëri thirrje për bashkëpunim të ngushtë mes dy vendeve. Së bashku, ne mund...

Dumani hedh poshtë deklaratat e Ilir Metës: S’e kam njohur kurrë McGonigal!

Kreu i SPAK reagon lidhur me akuzat e forta nga ish presidenti Ilir Meta dje në një studio televizive. Unë nuk e kam takuar kurrë McGonigal. Gjithçka...

“Bypass-i” i Radhimës, gati në qershor/ Lehtëson ndjeshëm trafikun në sezonin turistik

Në prag të sezonit turistik ByPass i Radhimës do të hapet për qarkullimin e mjeteve. Ky investim është pjesë e rrugës Vlorë-Orikum, dhe ka një...

Lajme të tjera

Web TV