E ka me Luizin? Arbana Osmani “thumbon” në rrjetet sociale: Më jep ndjesi të keqe…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim në llogarinë e Arbana Osmanit në rrjetin social “Instagram”, këtë herë ajo ka bërë një postim “thumbues”, por me kë e ka?

Ajo ka postuar një meme ku thuhet:

“Kur të gjithë më në fund nisin të mos e pëlqejnë më atë personin për të cilin ti ke pasur gjithnjë një ndjesi të keqe”, ku shfaqet një foto e Simon Coëell me krah hapur.

Përplasja e fundit e Arbanës ka qenë me fituesin e “BBVA2”, Luiz Ejllin, gjë që ky i fundit e konfirmoi vetë në një intervistë.

Gjithashtu, Luizi është i vetmi ish-banor që Arbana ka hequr nga lista e ndjekësve në “Instagram”. /   S.M

E ka me Luizin? Arbana Osmani "thumbon" në rrjetet sociale:

Të fundit

Mbi të pakënaqurit nga Perëndimi, që ka zbarkuar në Tiranë

Nga Mero Baze Mbajtja sot e Samitit të Ballkanit Perëndimor me BE për planin e ri të rritjes, si dhe...

Berisha: Dy takimet në Tiranë nuk ishin samite

Ish-kryeministri Sali Berisha foli mbrëmjen e sotme për dy samitet e mbajtura në Tiranë në dy ditët e fundit. Berisha tha se të dyja takimet...

U tha se thumboi Arbana Osmanin për ‘Big Brother VIP’, reagon Dea Mishel

Një postim i Dea Mishel gjatë spektaklit të kaluar të 'Big Brother VIP Albania 3' shkaktoi disa polemika në rrjet. “Unë e ndjek Big-un sivjet...

A ka pasur Shqipëria Aleks Navalny-t e saj?

Nga Ylli Pata Historia e eleminimit të njeriut që mund t’i trondiste pushtetin Vladimir Putinit ka marrë sot kryeartikutjt e mediave kryesore në botë. Disa thonë...

“Duke shtyrë procesin!”/ Rama publikon foton komike me Varhelyin gjatë Samitit

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet duke shoqëruar komisionerin e BE për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi...

Lajme të tjera

Web TV