test

“Grammy 2024”, yjet shkëlqejnë në tapetin e kuq, ja kush dominoi këtë vit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Taylor Swift dhe Miley Cyrus dominuan Grammy-n këtë vit. Megjithatë ekspozimi i secilit prej yjeve në tapetin e kuq ishte mbresëlënës.

Ja çfarë veshën yjet në “Grammy 2024”:

-Beyonce, Ellie Goulding dhe Maluma.

-Christina Aguilera, Céline Dion dhe SZA

-Dua Lipa, Madison Beer dhe Lionel Richie

-Chloe Bailey, Bebe Rexha dhe Kelly Clarkson

Billie Eilish, Miss Kylie Minogue dhe Miley Cyrus!

-Ed Sheeran & Aaron Dessner, Taylor Swift dhe Paris Jackson

-Laverne Cox, Victoria Monet dhe Brandi Carlile.

-Gracie Abrams, Kat Graham dhe Jameela Jamil 

-Coi Leray, Ayra Starr dhe Alessandra Ambrosio

-Doja Cat, Janelle Monae dhe John Legend & Chrissy Teigen

-Olivia Rodrigo, Paris Hilton dhe Lana del Rey.

 

 

 

 

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV