FJALA TV

Nga Roland Qafoku posaçërisht për “Fjala”: Genci dhe Besniku

Nga Roland Qafoku https://youtu.be/yhIjDUhscyU Ka një sforco në Partinë Demokratike për hapjen dhe kthimin në të të disa figurave që quhen të ikura. Dalja e Besnik Mustafajt në krah të Lulzim Bashës, në vizitën e tij në Kosovë, ishte shenjë simbolike...

Të fundit

Vajzat me te sukseshme te ekraneve shqiptare/ Pandemia nuk i ndalon

Te Admiruara për pamjen e tyre ku disa mbërrijnë tek ekrani nga konkurset e bukurisë, ato nuk e fshehin...

Emoji në targat e makinave, ja vendi që po e aplikon

Vermont është një nga shtetet më të vogla të SHBA-ve, por ai mund të ketë nderin të jetë i pari që lejon emoji në...

Samsung rrit çmimet, po bëhet më i shtrenjtë se iPhone

Samsung sapo na zbuloi një mori telefonash të rinj dhe modeli më i shtrenjtë fillon me 1.400 dollarë Të martën pasdite, Samsung zbuloi formacionin e...

“Nuk ka asnjë efekt anësor”, ish-ministri shqiptar bën vaksinën ruse

Një ish-ministër shqiptar, bën vaksinën e prodhuar në Rusi, e cila pretendon se është efektive ndaj koronavirusit. Bëhet fjalë për ish-ministrin e Zhvillimit Ekonomik në...

Qentë kapen “mat” duke vjedhur ushqim -VIDEO

Kujt do ja besonit një punë të rëndësishme? Me siguri ju vijnë në mendje fytyrat e miqve tuaj më të mirë, ata njerëz që...