Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Covid-19/ Rrezikon burgun në Serbi, babai i yllit të Real Madrid zbulon të vërtetën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lojtari i skuadrës së Real Madrid, Luka Jovic po përballet me sanksione të rënda, madje rrezikon edhe burkun në Serbi, pasi shkeli ligjin për vetëizolimin dhe udhëtoi nga Madridi për në Beograd për t’iu bashkuar të dashurës së tij që kishte ditëlindjen.

Jovic u sulmua ashpër nga presidenti serb Vucic dhe kryeministrja e vendit, të cilët u shprehën se futbollisti nuk do të tolerohet pavarësisht famës dhe milionave të tij, pasi në këtë mënyrë sjell rrezikun e përhapjes së mëtejshëm të virusit në vendin e tij.

Në lidhje me këtë çështje ka reaguar edhe babai i sulmuesit, i cili ka thënë se lajmet që po qarkullojnë në media nuk janë të vërteta dhe sipas tij Jovic u kthye në Serbi për t’u bashkuar me familjen dhe të dashurën që është shtatëzënë e nuk udhëton dot.

“Ai duket sikur është kriminel. Nëse duhet të shkojë nè burg duhet ta bëjë. Jam dakort me presidentin dhe kryeministrin, por vetëm nëse ai ka faj. Luka ka ardhur në Serbi dhe nuk ka takuar askënd po ka hyrë menjëherë në apartamentin e tij.

E dashura e tij Sofia është shtatzanë dhe nuk mund të lëvizë nga shtèpia. Fotot që dolën në mediat spanjolle janë të vjetra. Luka erdhi për tè qëndruar me familjen. Ai ka kryer dy teste ndaj koronavirusit dhe të dy kanë rezultuar negativë. Nuk ka ardhur për të festuar ditèlindjen e Sofias siç thuhet në media”,- tha babai i Luka Jovic./Fjala.al/

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV