Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Covid-19/ Punonjëset e seksit në Zvicër ofrojnë vetëm dy pozicione

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndërsa masat e marra për koronavirusin janë lehtësuar, shumë biznese u është dashur të prezantojnë rregullat e reja për të shmangur Covid-19.

Kjo përfshin dhe industrinë e seksit, bordellot janë detyruar të adoptojnë praktika të reja të cilat shkojnë përtej masave të zakonshme për seks të sigurt.

Sipas raportimeve, industria e seksit në Zvicër është goditur rëndë nga pandemia pasi qeveria vendosi ndalimin e përkohshëm të prostitucionit për dy muaj.

Por këtë javë punëtoret e seksit kanë përgatitur një listë udhëzimesh për të cilat ato thonë se do të ndihmojnë në parandalimin e përhapjes së koronavirusit, me shpresën se do të rifillojnë punë.

Sipas medias lokale Watson, në udhëzime shkruhet se punëtoret e seksit kanë shkruar që të lejohen vetëm disa pozicione të cilat minimizojnë rrezikun e transmetimit dhe mbajnë një distancë të përshtatshme midis fytyrave.

Ato pozicione janë ‘doggy style’ dhe ‘cowgirl-rider’. Sipas punonjëseve të seksit këto pozicione janë të favorshme për të mos patur kontakt me fytyrë me klientët.

Dokumenti me udhëzime gjithashtu përcakton që të gjithë shtëpitë publike duhet të sigurojnë kondome, doreza për duart, dezinfektues dhe të sigurohen që takimi mos të zgjasë më shumë se 15 minuta. Gjithashtu në të këshillohen të gjithë punonjëset e seksit që të mos prekin asnjë send personale të klientëve./Fjala.al/R.G

Të fundit

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Si përfundim, a do të jetë Visjan Ukcenaj pjesë e BBV4 apo jo?

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka shuar zërat se do të jetë pjesë e edicionit të 4 të Big Brother Vip. Në një intervistë...

Arilena Ara feston sot ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël e mori nga Popi Kola

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara ka marrë urimet më të...

Lëkundet Nju Jorku, meteori kalon pranë Statujës së Lirisë

Një meteor fluturoi mbi Statujën e Lirisë në Nju Jork përpara se të shpërbëhej rreth 46 km mbi qendrën e qytetit të Manhatanit të...

Lajme të tjera

Web TV