Këngëtarja e njohur bëhet gati për Shën Valentin, ‘çmend’ fansat me poza seksi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Ajo publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj, teksa shpeshherë nuk nguron të “ngacmojë” ndjekësit besnikë.

Linda së fundmi ka publikuar disa foto shumë të nxehta, teksa paralajmëron se po bëhet gati për Shën Valentin, edhe pse është ende herët.

Ajo shihet e veshur me të brendshme të zeza që i tregojnë më së miri të pasmet e kolme. Sipër vetëm një “gjysmë bluze” të kuqe, duke i lënë pak vend imagjinatës së fansave, të cilët nuk kanë munguar me komentet e tyre pikante.

Të fundit

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën: Ja çdo bëjë ai në janar

Është përfolur gjatë se do të marrë pjesë në Big Brother VIP 3, por a do të jetë vërtetë...

Turbinat e erës gjejnë një vend të ri, për të qenë më të efektshme

Turbinat e erës kanë gjetur një vend të ri: turbinat do të pluskojnë mbi ujë për të qenë më të efektshme dhe më pak...

Sporti në zi/ Ndahet papritur nga jeta ish-futbollisti i njohur, dyshohet se…

Një lajm i trishtë ka ardhur nga Kroacia, me ndarjen nga jeta të ish-mbrojtësit 34-vjeçar, Ivan Çelikoviç. Ai së fundmi ishte pjesë e Konavljanin në...

SHBA e injoroi, Berisha: S’kam çfarë të them më…

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur sot të ngarkuarit me punë të ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, David Wisner, i cili deklaroi se nuk...

Luhatjet e vazhdueshme të euros dhe dollarit, godasin eksportin e bimëve medicinale

Forcimi i monedhës vendase, leku nuk ka sjellë pasoja pozitive për eksportuesit të cilët i shesin mallrat e tyre me monedhën evropiane. Jo vetëm fasonët...

Lajme të tjera

Web TV