“Obobo, o Besii…o Besiii”/ Bes Kallaku ‘sherr’ me sulmuesin e Kombëtares në restorant (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Lojtari i kombëtares shqiptare të futbollit Sokol Cikalleshi dhe aktori Bes Kallaku janë miq të mirë me njeri-tjetrin.

Mirëpo siç ndodh rëndom mes shqiptareve, ka një arsye te veçante pse përtej miqësisë mund të debàtojnë me njeri-tjetrin. Pagesa në restorant…

Besi dhe Sokoli kanë kaluar disa ditë pushimesh me familjet respektive dhe Xhensila Myrtezaj nuk ka nguruar të postojë në Instastory një video ku dy miqtë zihen se kush do ta paguajë faturen në restorant.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Ai momenti i shqiptarëve se kush paguan”- shkruan këngëtarja e njohur, bashkëshortja e Bes Kallakut.

Madje në video ajo degjohet të thotë:” “Obobo, o Besii…o Besiii…o zot i madh! Nata e satë është që këta zihen?”.-

Me siguri kushdo që i ka parë videot ka qeshur me reagimin e aktorit dhe futbollistit.


Të fundit

E rëndë/ Polici dhunon çiftin e të moshuarve

Bana Muça, emigrante prej 25 vitesh në Itali, denoncoi në “Stop” dhunën që kanë pësuar prindërit e saj 69...

“Obobo, o Besii…o Besiii”/ Bes Kallaku ‘sherr’ me sulmuesin e Kombëtares në restorant (Video)

Lojtari i kombëtares shqiptare të futbollit Sokol Cikalleshi dhe aktori Bes Kallaku janë miq të mirë me njeri-tjetrin. Mirëpo siç ndodh rëndom mes shqiptareve, ka...

“Kam puthur 3 vetë”/ Lidhja treshe shokon pastorin Akil Pano, heq kufjet dhe largohet nga emisioni (Video)

Puthja treshe mes këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, të dashurit të saj Taika Ëaititi dhe aktores Tessa Thompson ka shkaktuar debate të forta...

Lajm i mirë/ Një tjetër shtet njeh patentat shqiptare, miratohet marrëveshja

Patentat shqiptare do të njihen në Arabinë Saudite. Qeveria ka miratuar sot në parim marrëveshjen me Mbretërinë eArabisë Saudite, për njohjen e ndërsjellë të...

Brataj zbulon “sekretin” e Komitetit Teknik: Do hiqen maskat, ora policore do zgjatet

Skënder Brataj, drejtori i Urgjencës Kombëtare i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Open, ka folur në lidhje me masat që do të merren...

Lajme të tjera

Web TV