Rrugët e Sarajevës mbulohen nga akulli

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bosnja dhe Hercegovina wshtw pwrfshirw nga njw stuhi e pazakontë këtë të diele

Në rrjetet sociale janë publikuar video nga zona Bjelashnica ku duken rrugët e mbuluara me në formë akulli, duke shkaktuar vështirësi në qarkullim.

Sipas mediave boshnjake, nga videot e publikuara nga qytetarë të Sarajevës duket një sasi të madhe akulli në seksionin e rrugës Bjelashnica-Krupac.

Dhe siç kanë komentuar mediat vendase, skenat nga Bjelashnica janë joreale, sikur të ishte janari.

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV