Spiropali uron Vitin e Ri: Kjo festë të jetë rast për më tepër mirëkuptim e paqe

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ministrja Elisa Spiropali ka uruar në një mënyrë të vecantë vitin e ri 2023. Ajo ka postuar një foto të ëmbël familjare dhe uron shqiptarët për ardhjen e vitit të ri.

“Të dashur shqiptarë dhe shqiptare kudo ku ndodheni. Ju gra, burra, vajza, djem, nxënës, studentë, nëpunës, fermerë, ushtarakë, punëtorë, pensionistë, profesionistë të të gjitha fushave, pavarësisht nëse jeni optimistë apo skeptikë, të këtij apo atij besimi fetar apo ngjyrimi politik, j’u lus dhe j’u ftoj që festa e Vitit të Ri të jetë rast për më tepër mirëkuptim, më tepër paqe, dashuri, urtësi, bashkërendim, shpresë, në të mirë të begatimit të tashëm dhe të ardhëm të vendit tonë të bekuar dhe njerëzve tanë të mrekullueshëm. Me ❤ Gëzuar” shkruan Spiropali në postimin e tij

Të fundit

Oferta e çmendur nga Arabia Saudite, Karim Benzema merr vendimin mbi të ardhmen

Pas 14-vitesh pjesë e Real Madrid, duket se aventurës së Karim Benzema me klubin e Los Blancos i ka...

Pushime “të kripura”/ Shtrenjtimit të çmimeve i shtohen rritja e pagave të fluturimeve

Këto pushime verore që po afrojnë do të jenë edhe më “të kripura” se vjet. Shtrenjtimit të ushqimeve, pijeve e kostove të transportit këtë...

VIDEO-“Romancë” në samitin e BE-së/ Rama “mbyt me puthje” Giorgia Melonin

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Moldavi, ku është mbledhur Komuniteti Politik Europian, bashkë me liderë të tjerë të Ballkanit Perëndimor dhe jo vetëm. Edhe...

Vetmia mbaroi! Këto shenja horoskopi do të gjejnë gjysmën tjetër në qershor

Vera erdhi, temperaturat po rriten, humori bëhet më i lehtë dhe nevoja për dashuri fillon të stimulohet shumë më tepër. Pra, qershori, muaji ku Afërdita...

1 Qershori/ Përurohet Akademia e parë e Çiklizmit, Veliaj: Dhuratë për fëmijët e Tiranës

Në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës u inaugurua sot Akademia e Çiklizmit, një hapësirë e standardizuar e stërvitjes dhe garave për të vegjlit....

Lajme të tjera

Web TV