U futën si një banor i vetëm / Pas debateve me tone të larta, Mikela merr vendimin e

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy ish-konkurrentet e “Për’puthen”, Efi dhe Mikela, kanë hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP 2” si një banorë i vetëm. Dy shoqet herë pas here kanë pasur debate me njëra-tjetrën me mënyrën e lojës që bëjnë në shtëpi.

Gjatë një debati me tona të larta në dhomën e rrëfimit, Efi shprehet në një moment që mund të kërkojnë që të ndahen dhe të ecin vetëm në shtëpi.

Për këtë arsye, Vëllai i Madh vendosi Mikelën në një pozicion të vështirë, duke e pyetur nëse donte që të niste rrugëtimin së bashku me Efin apo vetëm?

“Unë jam shumë e lumtur që e kam këtu, kjo mjafton. Por si mund të vazhdojë nuk e di. Besoj se mund të jetë më e drejtë për ne të jemi të ndara. Efi do jetë njësoj për mua, nuk do e kemë armike”, tha Mikela.

Por kush do ta mbajë biletën?

Të fundit

Kim dëshiron që Koreja e Veriut të prodhojë më shumë materiale bërthamore për bomba

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un bëri thirrje që vendi i tij të zgjerojë prodhimin e “materialeve...

“Jam e shokuar”, Bora Zemani: Sulmi ndaj TCH është një këmbanë e fortë alarmi!

Moderatorja Bora Zemani ka reaguar për sulmin e ndodhur në Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i televizionit Pal Kola. Përmes një postimi në...

Frikë nga Davidi lakuriq

(Nga Cristina Acidini Luchinat)- Artan Shkreli  … Lajmi i pabesueshëm që erdhi të premten më 24 mars, ishte se një mësuese në Shkollën Klasike në Tallahasse...

SPAK dorëzon rezultatin e punës në Kuvend, shqetësimet që ngrihen

SPAK ka dorëzuar në Kuvend, raportin vjetor, ku në fillim të tij është harta e veprimit të grupeve kriminale në botë dhe po ashtu...

Pas Korçës, dorëhiqen kandidatët e Alibeajt në Lezhë, Kurbin e Librazhd

Një tjetër kandidat i Partisë Demokratike me kryetar të komanduar Enkelejd Alibeajn, është tërhequr nga gara për zgjedhjet vendore të 14 majit. Bëhet fjalë për...

Lajme të tjera

Web TV